Günde 1000 kere ip atlamak?

1000 kere 100 100 olmak üzere yarım saatte bir atlıyorum, aynı zamanda 10 katlı apartmanın merdivenlerini aralıksız 3-4 kere inip çıkıyorum ne kadar kalori yakarım?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• taş gibi olursun

0|0
    0|0
  • Gencvefit en hızlı kalori yaktıran , en hızlı zayıflatan 20 - 30 dakikalık bir egzersizi var. Orda 2 çeşit video var beğendiğini yapabilirsin. İp atlamayla pek bir yere varamazsın sadece bacakların sertleşir. Daha şişmanlamış gibi hissedersin

0|0
    0|0
    • Ciddi misin 48 kiloyum 167 boyum var ama kilo almak hiç istemiyorum

• Gencvefit diye gir youtube'ye orda antrenmanları var ben 2 senedir gencvefit programlarına göre çalışıyorum gerçekten memnunum. Sağda solda hocayım diye gezinen insanlardan kat kat daha iyiler gerçek bilgiler sunuyorlar dürüstler bu yüzden takipçileriyim. Sanada tavsiye ederim. Sporu bana onlar sevdirdi

• 1000 2000 diye olmaz baslicaksin yarım saat aralıksız atlicaksin birer gün arayla

0|0
    0|0
  • atla bakalım

0|0
    0|0
  • Yarım satte bir ip atlama vücudu ısıtıp ısıtıp soğutuyorsun bu hiç iyi bir şey değil

0|0
    0|0
    • Neden iyi bişey değilki

• Bak kasları ısıtıyorsun çalışarak yarım saat dinlenince vücut soğuyor ve bir daha ısıtmaya çalışıyorsun buda kasları afallamasına sebep oluyor. Birde laktik asit (yorgunluk hormonu) hareketi yaptın diyelim dinlenince 5 dk dan sonra salgılanmaya başlar 👍

Kızlar Ne Diyor 1

• aç kalırsam ölür müyüm asvagds

0|0
    0|0
Yükleniyor...