HEPIMIZ INSANIZ ŞAŞARIZ BEŞERİZ??!!!!!!!!!

hiç hor görmeyın kötü seyler yazmanıza gerek yok.sevgılınızle uzaksınız ve cınsel ıhtıyacınız ve ıstegınız cok fazla ve sevgılınızle yasayamıyosunuz nefsınıze ve seytana uydunuz aldattınız cok cok cok buyuk bı hata yapılmaması gereken bısey asla kabul edılemez bılıyorum.ama sevgılınız ögrendı ve bıtırdı 3 ay pesınden kosup agladınız ama gözunuzun yasına bakmadı tamam cok haklı zaten ama bunu yapan ınsanlar vıjdanlı ıse yasayamıyo pısmanlıktan tövbe edıp bıdaha yapmaması o halen kötu bırımıdır.yanı böyle bı hata yapan ınsan kendımı öldürsün pısmanlıktan 3 aydır aglayan bırı.hıc hor görmeyın arkadaslar gebersın felan demeyın buyuk konusmayın kı basınıza gelmesın.sız kızlar bı şans daha verırmıydınız ama gercekten sevıyosanız ?

Güncellemeler:
ben abartarak yazdım ama benım olayım sadece telefon konusmasıydı aldatma yoktu yanı ama oda buyuk bı hata bılıyorum

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Pişmanlığına yakışan çizgini bozma, benzeri başıma geldi. Yadırgamadım ama adamın zihniyeti hala aynıydı, ben de bıraktım. Yanarak pişmek bir tek sevmekle olmuyo ki, sen pişmanlıktan yanıyosun, o kederden. Sabredin, onu da anlayın.. Efendiliğinizi bozmayın, ben iyi niyetini anlayamadım, o anlasın. Mevlana/Mesnevi'yi okuyun, belki bir ışık görürsünüz.

0|0
    0|0
    • kardes tam aldatmada degıldı telefon konusmasıydı.yaptım ıste kahretsınkı yaptım konustum uzaktık söyleyemedım ona.gözlerımın altı mosmor aglamaktan ıkı defa kafama sılah dayadım.1500 km kapısına kadar gıttım.ama sonun fızıksel bı kusurumla alay ettı arkadaslarıda dalga gectı benımle pısmanlıga yakısan cızgı derken ne demek ıstedın

• Etmeyin işte hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pek mantıklı bulmuyorum ama durumunuzu en iyi siz bilirsiniz.

• ablamda yok dıyo sevse ne olursa olsun arar dıyo.ya o kçatıkca ben kovaladım o kaçtı ben kovaladım hep sanırım beynımde tümör olusuyo

Kızlar Ne Diyor 4

• Vermem.

Yaparken senin vicdanın nerdeydi de, şimdi benden medet umuyorsun diye sormazlar mı adama?

0|0
    0|0
  • Sen onu aldatabildiysen ve o da seni affedemiyorsa (doğru olan da bu) binlerce dansöz var. bence çık dolaş azcık hava al. yapılması gereken buydu ve yaptım de artık. hayatına devam et. ama bunun bir hata olduğunu da bil.

0|0
    0|0
    • ben hata yaptıgımın farkındayım.aslında tam aldatmada degıldı telefon konsumasıydı.orda abartılı yazdım yorumlarınız ıcın.3 aydır aglıyorum ıntıhara dogru gıdıyorum vıjdansız adam arkasına bıle bakmaz

• Telefon konuşması olduğunu bilmiyodum, bence güncelle.

• ben nabza göre serpet verim sevgilim bana sadiksa bende sadik olurum

aldatiyorsa bende hosuma gidene verim afedersem anca böyle afim olur

0|0
    0|0
  • ben şans vermem. Sebebi yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İnsandır beşerdir şaşar ancak affetmek de allah a mahsustur derler. Hani insan türünün bir yerden sonra affetme olayı yok.

0|0
    0|0
  • kendini boşa heba ediyosun bence..yeni hayatlara bak..

0|0
    0|0
  • Cinsel gerilimi azaltmak için başka yollar da mevcut. Utanılacak bir şey de değil. Biliyor olman lazım ve bunu düşünmen lazımdı. Hem aranda aşk olmadığı biriyle cinsellik yaşamak ne ki?

Yapıp yapmaman önemli değil, niyetinin oluşu bile güveni yıkar işte.

Aldatmayan erkek beceriksiz değil sadıktır ve gerçekten seviyordur, deyip susalım

0|0
    0|0
  • Sadece empati kur o aynısını yapsa daha sonra affetsen gözlerine baktığında hep o gelmeyecek miydi aklına? bunu düşünüp cevabını kendin ver sorunun derim ben

0|0
    0|0
    • empatı yaptım ama benım kadar mucadele eden bırı olsa ve sevseydım sans verırdım

• Kişiden kişiye değişiyo işte o kabullenemiyo demekki

• ya devam ettık 3 ay hersey cok guzeldı.ama faceden bırı eklemıs benı bu sefer hıc bı sucum yok sıfremde ondaudı bu yuzden bıtırdı sonra eskı olaya sardı

• valla birader s.b.ktan bir sebep dahi olsa hapise gir çık sabıkana yazarlar.Cezanı çeksende hep suçlu olursun. O aldatma izi sana yapışmış bir kere. Ne kadar özür dilesen fayda etmez.çünkü o kafasında seninle birlikte oldugu her zaman senin onu aldatabileceğini kurar. İşin zor.

0|0
    1|0
    • kadınlar değişik varlıklar.onların gözünde telefonda da olsa aldatma sayarlar.

• kararı verecek olan sensin ama yaptığın hataya karşılık fiziksel kusurunla dalga geçilmez diye düşünüyorum.

• ewet ama gectıler ıste sadece kendısı degıl arkadaslarıda

• O yapsa sen ona bir şans daha verirmiydin

0|0
    0|0
    • benım kadar mucadele etse verırdım

• kafanı yorma önemli olan onun degil rabbinin affetmesi bunun hesanını ona degil allaha verecen usta yaaa!

0|0
    0|0
    • ben zaten RABBIME yalvarıyorum ona degıl.sadeece uzulduugm bı kız benım yuzumden agladı uzuldu dıye bu kadar

• boş ver dedigim gibi yeni hayat sıfır hata olmuşa care yok

• :(((

Yükleniyor...