Fitness'a yarın ilk günüm?

Selam arkadaşlar. Yarın fitness'da ilk günüm ama ben utanıyorum, utanmamın sebebi ne onuda bilmiyorum aşırı kilolu bir şeyde değilim çekiniyorum tanımadıgım insanların önünde dersem daha iyi ifade etmiş olabilirim sanırım kendimi yarın gidip ne diycem nasıl spora başlıycağım hiç bir fikrim yok. Pöffsğğğğ.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• valla sana şunu söyliyim kimse takmıyo kimsenin yaptığını bende öyle düşünüyodum. ve çok terliyorum dikkat çekerim diye utanıyodum. aldım yanıma bir havlu çıktım paşa paşa yaptım sporumu. şimdi güzelce kilo veriyorum. her gün terliyorum o çekindiğim duruma giriyorum ama olsun. benden daha önemli değil onların ne düşündüğü. spora başlarkende oradaki antrenörlere ne yapmak istediğini söyle onlar yönlendirir seni takma kafana

0|0
    0|0
    • Ay inşAllah dediğin gibi olur , motive oldum teşekkür ediriiiiim. √

• iyi hadi bakalım yarın git güzel güzel yap sporunu :)

• °•°

En İyi Kız Görüşü

• Sen hiç üzülme gerilme. Antrenörün seni elinden tutup yeni arkadaşlarınla tanıştıracak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya alışıyon aslında bende önceleri cekınıyordum domalıyom falan aynalardan ızlerlermı dıye ama baktımkı herkes domalıyo alıstım bende

0|0
    0|0
    • Domalmayı seviyorsan tabiki.

• Yürüyüş veya bisiklet kullanırken domalıyoruz evet ben caihilim.

• Yürüyüş ve bisiklet için fitness salonuna gidiyorsan sadece gayette cahilsin hanımefendi

• Sana bir program vericek o devamlı 2haftada 1 degıscek sende o süre zarfında alısacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...