Bakabilirmisiniz......

annemın cenesı yuzunden evı bırakıcam şimdide yıne kvga ettık ne işe gittim nede bir yere aksam olup babamın gelmesını beklıyorum ya ben evı bırakcam ya da baska bısey yapcam sızın onerılerınız varmı

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• İşe gitmeni öneririm,akşama kadar annenin yanında durmak sana çözüm getirmez aksine problemleri belirginleştirir.

0|0
    0|0
    • ya zaten ne olduysa şu ıcıne ettıgım yaptgım iş yuzunden yoksa ben ne kadarda sınırlı olsam anlayışlı bırıyım hanı bı hıkaye vardır bılırmısın bılmem bı taşa 1 çekic vurdugum zaman kırılmaz 2. sını vurdugum zaman kırılır 1. de bunda etkısı vardır işınde bundan etkısı var bakıyorum mıllet gezıp eglenıyo barlarda orda şurda burda bende bodrum katlarda tekstılde çalısıyorum zoruma gıdıyo sen olsan senınde zoruna gıtmezmı

• İş konusunda kendi yolunda ilerlemelisin,bilgisayarsa bu o noktadan ilerle.Tekstille bir yere varabileceğini düşünmüyorum.

• bılmıyorum artık

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben 2 sene ananemde kaldım ve inanılmaz çok konuşurdu. 2 senede çöktüm resmen ve dayanamayıp kaçtım. Oğulları da sinirli ve konuşmasından bir sürü sorun çıkıyor. En iyisi ayrılmak ve araya mesafe koymak. Ziyaret edersin kısacık sonra kendi hayatına bakarsın.

0|0
    0|0
    • sımdı abımde askerde ben çalısıyorum babamla beraber eve bakıyorum sımdı evı bırakırsam abım askerde lan ıkı askere gıttık 15 ay sabredemedı ıdare edemedı dye içerlencek bana

• Yaşın 25-29 görünce evlilik geldi. Gençsin daha. İşinden de memnun değilsin bunu çözmek için çalış ben bir dönem tekstil fabrikasında çalıştım o çalışmayla hayat zor göründü. Bilmiyorum hayatı yola koymak da zor. Ne diyim, umarım istediklerini yapabilirsin

• hayat zor gerçekten hayat mucadelesı çok zor helekı benım gıbı bırıde sıkıntılara gelemıyosa çok zor bu yasında boyle secımler yapmaya bazen mecbur edıyo hayat ınsanı

• bak çoçuk annen çok konuşuyorsa eğer bilki seni sevdiğindendir bakarsın bir gün annen sen eve geldiğinde ölmüş olur o zaman ne yapacaksın hiç düşünmüyomusun bunları bence bir an önce düşün harekete geç .bir dost

0|0
    0|0
    • ben boyle kalırsam daha kotu seylerde olabılır ama çok sınırlı bırıyım

• hiç bilmiyorum valla kafam dolap gibi

• İşe neden gitmiyorsun.

Birilerine kızmış olman, sorumluluklarından feragat etme hakkını vermez.

0|0
    0|0
    • iştende bıktım hayattanda bıktım cunku 12 yıldır aynı işten bıde tekstıl gıbı berbat bı işten ınsan sıkılır dımışu anbana inşatta iş bul koşa koşa gider yaparım ama tekstılde çalışamıyorum artık gerısını sen dusun işte

• işe gitmemek, anneyle böyle kavgalar, işin hakkında ki sıkıntılar ve bu yazdıkların onu gösteriyor.

• hem işle hem evle hem annemle herseyle

• Cok ararsin sonra anneni sakin ole birsey yapma

0|0
    0|0
    • sanmıyorum

• :) yapma iste

• bılmıyorum valla :S

• abimle annemde aynen böyleydi şimdi annem hasta çok ve abim vixdan azabndan ölüyo

0|0
    0|0
    • :( Görüyormusun SORAN örnek 1

• sen burda napıyon

• sen ne yapuyosan bnde onu

• Biraz alttan al bence… kadinin gönlünü al kavga etmeyin… sonucta o senin annen onun sayesinde varsin yani bazen sinirli olsalarda bizim alttan almamiz gerekiyor…

0|0
    0|0
    • 1deıl 2 degıl 3 degıl ama sabırda saygıda sevgıde bı yere kadar bunu burdakı herkeste çok ıyı bılır

• hata yapmis cezasini cekmis... yani senerler gecmis üstünden... iyi yapmis demiyorum ama olan olmus... ileri bakmak lazim... abin askerden gelicek nasil olsa ozaman knousursun... bukadar karamsar olma.. herseye iyi tarafindan bakmaya calis... heleki abin yokken annenin yaninda daha cok olmaya calis kadina destek olmaya calis...

• bılmıyorum valla artık

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence bir psikiyatriste gidin. Su aralar boyle radikal kararlar almasan iyi edersin. Ben sahsen evden uzaklasmani tavsiye ederim. Hele de agresif yapin varsa orada durdukca bu devam eder. Yine gorusursunuz zaten. Hem bu kadar sikinti da yasamazsiniz. Ayrilmani oneririm.

0|0
    0|0
    • oylede dusunuyorumşu aneve bakan benım çalısıp ben gıtsem evdekıler sıkıntıya gırcek bıde bu yanı var işin kor dugum gıbı bısey ya

• Sen de antisosyal veya baska bir kisilik bozuklugu olabilir. Uzunca konusmak lazim. Tavsiyem ayni. Uzman destegi al.

• Tek kelime söylüyorum SAÇMALAMA... Sinirlisin sakin ol yanlış birşey yapma...

0|0
    0|0
  • Kaçıp kötü yola düşme sonra..İdare et be olum...

0|0
    0|0
    • yok be kardesım kotu yola dusmem de zaten 1100 tl cıvarı maas alıyorum kendıme bı ev tutup oyle yalnız basıma yasamak gıbı bı dusunce ıcerısındeyım suanda bılmıyorum

• Kararını ver yürü.. 27 yaşındayım 18 yaşımdan bu yana istanbulda yalnız yasıyorum ailem memlekette..

Yalnızlık insana çok sey öğretiyor.. Kendı ayaklarının uzerınde kımseye ıhtıyac duymadan yasamayı öğren..

Hayatın ozaman zevki cıkıyor..

• oyle zevkı cıktıgını bıldıgım ıcın zaten bu karara vardım ama işte ha dıyınce kapıyı çarpıp cıkınca hersey bıtmıyo aksam babam gelsınde bakalım ne dıcek

• bence alışmak gerek bir süre sonra duymuyorsun

0|0
    0|0
    • bılmıyorum valla kardesım babamı beklıorum bakalım o ne dıcek

• aynı sorun bendede var ve ne yapcamı bende bilmiyorum tamam cennet annelerin ayaklarının altında ama bu kadarda olmaz ki ya.

0|0
    0|0
  • vurdumduymaz ol bence

0|0
    0|0
    • oylede olmaz sonucta evde olan hep

Yükleniyor...