Burada hayatınızı değiştiren biriyle tanıştınız mı?

Ben iki gün önce tanıştım.. Öyle bir zamanda geldiki tam herşeyden soğumuştum, herşeyim inancım bile sallantıdaydı, yapmamam gereken şeyleri bile düşünür olmuştum kısacası kötü bir psikolojideyken burada kalp güzelliği inanılmaz derecede güzel olan bir kızla tanıştım. Sevgi ya da aşk babında demiyorum. Dostluk ve arkadaşlık babında mükemmel derecede anlaşıyoruz ve çokta güzel sohbet ediyoruz. Ona buradan diyorum ki, iyiki hayatıma girdin, iyi ki geldin beni kurtardın ve iyi ki varsın dişi kartal :))..

Sizin bu şekilde hayatınızı değiştiren dostunuz arkadaşınız oldu mu?

Güncellemeler:
8 Günlük güzellikte burada biter.. Hayrolsun :(

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• sende bendensin :)

Bende 3 gün sonra 2 ay olcak birisiyle tanıştım burdan, tam arkadaşlık ve sevgili babında herşeyden soğuyodum ki o çıktı karşıma...

İlk önce dostluk nedir onu hatırlattı bana sonra sevgilim oldu hayatımı paylaşıyo

Boncuk gözlüm o benim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayır olmadı ama senin olduysa ne mutlu sana.Ve yanılmıyorsam bayan Beşiktaşlı ? Dişi kartal.Babamda beşiktaşlı onun için onlara saygım sonsuz.Bol muhabbetler dilerim :)

0|1
    0|0
  • Her an hayatımı değiştiren insanlar var çevremde.Ama buradan tanıştığım yok..

0|1
    0|0
  • yok öyle bir dünya

0|2
    0|0
  • Sonunda seni gulerken gordugum icin mutluyum :)

0|1
    0|0
    • :)) canım benim çok sağol :))

• sanırım aynı gün ben de birini tanıdım hayatıma renk getirdi :) ama şunu sölemek istiorum, yıllardır birlikte yaşayan insanlar bile birbirine güvenemez hale gelmişkn burda tanıdığın birine güvenmek de pek kolay olmamalı, en azından %100 güvenme derim, inşallah arkadaşlığınız güzel paylaşımlara sebebiyet verir dostum ;)

0|1
    0|0
    • Karakterim gereği çabuk güvenirim ama bu kişi diğerlerinden biraz farklı geldi yani anlatılmaz yaşanır derler ya.. yüzde yüz olmasa bile en yakın arkadaşımdan bile çok güveniyorum. değişik bir duygu :)

• nete anlam yükleyenleri sevmiyorum... daha küçük yaşlarda oldu inandım ama sonra bir baktım herşey yalan... şimdi uzak duruyorum... yeterince arkadaşım dostum var gerek yok böyle şeylere ;) sende çok kaptırma derim ;)

0|1
    0|0
    • nettekilerde insan değilmi sonuçta tamamen dürüst olduktan sonra ne sorun olabilir ki :) biraz insanlara iyi olan insanlara inancın olsun bence.

• Sende iyi ki varsin arkadasim :) iyi ki beni dinledin tesekkur ederimmmmmmmm :)

0|2
    0|0
  • burada değil ama başka bir sitede tanıştım :)

0|1
    0|0
  • ben de böyle birini bekliyorum ama nerdeee illa siteden olmasına gerek yok tabiki

0|1
    0|0
    • keşke gizli yazsaydın şimdi olur olmaz insanlar gelecek sana :)) inşallah bulursun ama istekle olmuyor bu işler.. Allah'ın hikmeti valla :))

• Hayır olmadı

0|1
    0|0
  • Bende bu yazdiklarini sana diyorum o kiz ben degilim ama sen benim icin oylesin :)

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim.. :) sağolasın.. bir nebze yardımcı olabildiysem ne mutlu..

• Çok büyük bir değişim olmadı ama yardımcı oldu.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kendini kandıran insanlara örnekül mıhabbet olursun.

anlık kendini kandırmaca durumları şey gelmiş sende.

0|2
    0|0
    • kandırmaca olduğunu sanmıyorum ikimizde keyif alıyoruz bu sohbetten ..

• Burda olmasa da dışarda dışarda var öyle bir arkadaşım hayatını benim için tehlikeye atabildi hiç beklemediğim bir anda ve öyle insanları asla kaybetmemek gerekiyo çünkü sayıları git gide azalıyo

0|1
    0|0
  • İki gün önce tanıştın ya bir yıl sonra düşmanda olabilirsiniz hayat böyle bir şey

3|2
    0|0
    • hayat bu nasip kısmet ama kaybetmem böyle dostu bulmuşum :))

• Evet bende tanıştım.4 ya da 5 gün oldu.Nasıl anlatıyım bilmiyorum ama böyle her konuşmak istediğim de müsait olan her konuşmak istediğim de beni dinleyen mutlu eden biriyle tanıştım.Diyorum keşke daha önce çıksaydı karşıma.Herkese nasip olmaz belki de bu anlayışlı insan.Şanslı hissediyorum kendimi.Dertleşiyoruz her fırsatta.Farklı şehirlerde uzaktayız ama yinede yakınız birbirimize :D inşallah herkese nasip olur böyle dostlar

0|1
    0|0
  • Hayatımı değiştiren değilde , renklendiren bir kaç kişi oldu. dsadsa

0|1
    0|0

• neredeyse değişiyordu

0|2
    0|0
  • henüz yok umarım olur

0|1
    0|0
  • ne bekliyordun ki :D

0|1
    0|0
  • hiç bir yerde öyle biri ile tanışmadım...

0|1
    0|0
  • iyi... senin icin sevindim..

0|1
    0|0
  • ben burda hic kimse ile tanismadim yaa daha

0|0
    0|0
Yükleniyor...