Can mı, canan mı sizce?

size iki seçenek sunsalar .. ya canınızdan ya da cananınızdan geçeçeksiniz; hangisini tercih edersiniz ? canan diye hava atmayın açıklama da istiyorum :D ve gün gelir bunu yüzünüze vurabilirim ..

Güncellemeler:
canan denınce neden herkes dırekt sevgılı olarak algıladı onu anlamadım .. anne baba evlat bunlarda canandır .. neden bunu kımse aklına getırmıyo :S

0|0
2036

En İyi Kız Görüşü

• önce can sonra canan :D valla kimse kendinden çok sevmiyor kimseyi... tamam herşeyi yaparım ederim diyoruz anne, baba, eş için... bu konu sanırım sadece insanın evladı için istisna oluyor... bir insanın kendinden vazgeçebilceği tek konu EVLAT...

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 36

• Canan tabiki ama canımı verdikten sonra canana nasıl kavuşacağım ki?

En iyisi birlikte ölelim biz.

(Not: Bu cevabın son sevgilim olan Canan adlı mahlukla herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.)

0|0
    0|0
  • eğer canımın hayatı tehlikeye girecekse ben onun yerine seve seve ölürüm..çünkü ben boynu bükük gülüm o ama bana evet demezse varıp ta kendimi vurmam..çünükü bu hem benim için hem onun için günaha girmek olur..ama bolca gözyaşı dökerim..ölmek derken şunu kastediyorum ona gelecek kurşuna göğsümü seve seve feda eder Kelimei şahadetimi getirir ölürüm..hemde hiç gözümü kırpmadan ve ölmeden önce kendini bana hapsetmemesi gerektiğini vasiyet ederim eğer o da beni seviyorsa...ama o beni sevmezse sadece üzülürüm..

0|0
    0|0
  • Şu an CAN dır ama ileride eşim olacak kişi ve çocuğum olursa nasip kısmet inan CANAN derim buda hawa atmak değildir GERÇEKTEN...

0|0
    0|0
  • Önce can, sonra canan demişler. Can olmalı ki, Cananın bir anlamı olsun. Sahip olmadığın senin değildir sonuçta.

0|0
    0|0
    • can oolmadan neyleyım cananı... canansız neylerım bu canı :))

• can tatlıdır ama bazen canan candan bile daha tatlıdır..byk konuşmayım ama ben canım yani cananım (sonuçta o benim canım oluyo aynı zamanda) ammada konuştum..:)) her neyse işte onun için canımı seve seve verebilirim..aşk şehidi derler bana..çünkü sevgi öyle birşeydir ki.. onun canı acısa senin canın daha çok yanar..ve kendi canını canından çok sevdiğine siper yaparsın hediye eylersin..sen hiç canından çok sevmedinmi ..

• baygın baygın sorulardan vazgeçenler olsun bide asdasfdasfdafasdfasf

yaş olmuş ozbir soruya çay koy.

0|0
    0|0
  • önce herkes gibi CAN. Sonra CANAN.. nedenine gelince. CANIN sağ olmazsa CANAN olmuş neye yarar :(:(:(

0|0
    0|0
  • CANAN elbette

Can ı Canan a teslım etmeyen o canı napsın

0|1
    0|0
  • Uğruna Can verilecek bir Canan karşıma çıkar ise tabii ki Canan.

1|0
    0|0
  • Beni candan usandırdı cefâdan yâr usanmaz mı?

Felekler yandı âhımdan murâdım şem’i yanmaz mı?

...

0|0
    0|0
  • önce can, sonra canan, merve, sinem, gizem, hülya, ayşe, fatma, hayriye ...

gerisi yalan :)

0|0
    0|0
  • canan der canımdan vazgeçerim . yeterki beni mutlu etsin . varsın şu dünyada mutlu olamadıktan sonra canı nideyim

0|0
    0|0
    • yahu sen ölüp gittikten sonra nasıl mutlu edecek senı :D

• özel bır soru ama bugune kadar kactane sevgılın oldu ? :D

• 10 yaş 23 . 1 tanesi olduki yaşamı onda buldum . hala sürüyor

• canan olmadıktan sonra can var neye yarar? boşu boşuna geçen bir ömür..

0|1
    0|0
  • tabi ki kendi can'ım...

0|0
    0|0
    • hangısınden vaz gecersınız dedım ama :D

• :D ama sen tabıkı kendı canım dedın :D bende vazgecersınız dıye sormustum :D camura dustu :D

• neyse ne işte. kendi canımı düşünürüm yani, demek istediğim o...

• Öncee can sonra canannnnn

0|0
    0|0
  • boşamı demişler önce can sonra canan diye bence doğru demişler

0|0
    0|0
  • can ve canan birbirini tamamlayan şeylerdir. Biri olmazsa öbürüde olmamalı.

0|0
    0|0
  • tabiki can... can herşeyden azizdir... en iyi sevgili bir gün bırakıp gidiyor..

0|0
    0|0
  • ölmeyi seçerdim cananımı alırlarsa ben zaten ölürüm lo :D

0|0
    0|1
  • can bonomo :))

0|0
    0|0
  • kızlara göre can erkeklere göre canan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam