Galatasaray'ın içler acısı hali nedir sizce böyle?

Yav bunlar Hamza Hamzasson'u niye kovdular? Takım top oynayamıyor diye, ama mübarek, Denizli geldi takım değil topa vurmak, düz koşu bile yapamaz hale gelmiş.

Sneijder'i çıkar, Galatasaray anca Ptt 1. Ligde oynar şu futbolla. Sneijder'i de sayıyorum çünkü birinci ligde çok gol atar, kimse tutamaz onu orda haksız rekabet olur.

Hele bir pozisyonda Wes Podolskiyle verkaç yapmak istedi, topu biraz önüne atayım da kaleye doğru yardırsın diyerekten önüne doğru attı ama o sırada koşmak yerine yürümeyi tercih eden Podolski hiiç oralı olmadan top kaybına sebep oldu.

Selçuk ve Donk ölmüş resmen, gömenleri yok. Denayer stoper diye geldi hala sağ bek oynamak zorunda, stoper hattı sıkıntılı, Olcan Adın denen göbekli hala takımda sürekli oynuyor. Takımın tek hakiki santraforu Sabri kadar bile topa vurmayı bilmeyen Umut Bulut, Podolski ancak ceza sahası etrafında biri ayağına top atarsa birşeyler yapıyor yoksa o da ortalarda yok.

Yedeklere bakıyorsun, Yasin Öztekin, Tarık Çamdal falan var, bu ne lan? Galatasaraylı değilim ama beni bile rahatsız ediyor bu ne rezillik? Koskoca Galatasaray'ın haline bak ya.!!

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Sac yoldurup psikolojimizi bozuyolar.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• "Pisikolojim iyi değil" diyen adamdan Galatasaray'a hoca olmaz öncelikle herkesin bunu anlaması lazım. Deniz'linin dün çıkardığı kadronun hiçbir iyi açıklaması olamaz. Donk-Chedjou ikilisiyle orta sahamı kurulur hiç değilse Bilali koy en azından adam aklıyla oynuyor. 2 sene önce bu stadda Madride, Juveye, Chelseaya sahayı dar eden takım bugün Lazio karşısında oyuna ağırlığını koyamıyor.
    Sneijder gibi Türkiyeye 10 senede bir gelecek bir yıldız bu kötü yönetim sayesinde harcanıyor.

Terim ve Mancini'den sonra bu takıma iyi teknik direktör gelmedi açık ve net.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Paraları saçıp ara transferde 10 tane bos adam alınırken , olsun nasıl olsa kupa alacağız yildiz alacağız diye ortalıkta gezinirken böylesine berbat duruma düşeceğini düşünmeyenlere müstehaktir

Denizli gelir , devre arası transferleri yapar iç sahadaki derbileri kazanır geçen seneki gibi geriden gelip şampiyon oluruz diyenler simdi denizliye küfür ediyor... bu mantık adam olmaz

0|0
    0|0
  • Galatasaray... Öldük hocam öldük. hikaye olduk. Muslera olmasın, gelen geçen 3-5 atar bize. diyorum kulüp anahtarını musleraya verelim :D

0|0
    0|0
  • 4 yildizsan hakkini vereceksin basaksehir osmanli daha iyi top oynuyor

0|0
    0|0
    • Mersin İdmanyurdu bile daha iyi oynuyor Başakşehir'i falan geçtim. Lazio en az Galatasaray kadar berbat olmasaydı tarihi fark yerdi takım gene.

O 4. yıldızı da kötü futbolla aldılar zaten. Bİraz da onun rehavetiyle girdiler sezona takımdaki sorunlar çok barizken. Melo'nun satılması, takımın kompleyaşı 30 olmuş tiplerden geçilmemesi, kadro darlığı, yerlilerdeki muazzam kalitesizlik falan en baştan belliydi.

• Yonetimden geciyor herkes mustafa hoca yanlisti takimda kanat yok brumayla amrabati gonderiyorsun buragi satiyorsun tarik denen bir bek var akhisarda oynatmam bikac yil kendine gelemez gs

• daha beter olacak 3 temmuz uun ahi cikiyor

0|0
    0|0
  • Bizde buna isyan ediyoruz ya... taaa 2 sene once yabanci kuralini iyice kisitlayan federasyon yuzunden copten beter kalitesi olan yerli oyuncu aldik sonuc hem suanki berbat kadroya sebep oldu hemde mali yapiyi bozdu.

0|0
    0|0
    • Hacı tek gerekçe yabancı kuralı olamaz. Selçuk İnan'a 3 milyon euro kontrat mı yapılır allasen? Burak Yılmaz'a 3 milyon nedir? Olcan Adın'ı aldığınız paraya Beşiktaş Gökhan Töre'yi almıştı.

Arasalar türk statülü oyuncular vardı Tolgay Arslan 450.000 euroya alındı la bu ülkede.

Gerçi Beşiktaş da parasızlıktan sarmıştı bu işlere tüpçü zamanında bizimkiler de aynı zihniyetteydi.

• İyi ama, Olcan'ın kalitesini geçtim, herifin resmen göbeği var, adam hadi diyelim alındı, ne kondüsyon, ne fizik konusunda dikkat etmeden Galatasaray'dan para alıyor.

Hani ederinden fazla para verilmesini de geçtim, herifte bildiğin bira göbeği var la, antrenman da mı yaptırmıyorlar bu adamlara*

• olcanın göbek konusunu bende çözemedim. diyorum acaba adamın vücut yapısı mı böyle. ama işte florya başı boş gibi Şu an. cidden gs yönetilemiyo. eskiden floryada abdürrahim albayrak ali dürüst falan durumu kontrolde tutardı disipline ederdi floryayı ama işte ilk önce aysal onları yönetimden attı sonra terimi kovdu. herşey zincirleme oldu. geçen sene alınan şampiyonlukta abdürrahim albayrağın takımı abilik yaparak biraraya getirmesinin eseri başka bişey değil. takımda herkes kendi için oynuyodu o toparladı herkes birbiri için oynadı. ama bu sene yine yok yine kötü durum. arada fenerin şampiyon olduğu yılda yoktu yine durum kötüydü... içinde gerçek gs sevgisi olmayan adamlar yüzünden bu hale geldi bu takım. bıraksınlar gerçek gslilere liselibunakları defetsinler işte ozaman herşey çözülür. geçen bir foto gördüm bizim kongrede elini kaldırmaktan aciz bunaklar birde dortmundun kongresini gördüm gencecik insanlar. gs üzerinden cebini doldurmaya çalışanlar iliğini emiyo Şu an galatasarayın...

Yükleniyor...