Galatasaray'ın içler acısı hali nedir sizce böyle?

Yav bunlar Hamza Hamzasson'u niye kovdular? Takım top oynayamıyor diye, ama mübarek, Denizli geldi takım değil topa vurmak, düz koşu bile yapamaz hale gelmiş.

Sneijder'i çıkar, Galatasaray anca Ptt 1. Ligde oynar şu futbolla. Sneijder'i de sayıyorum çünkü birinci ligde çok gol atar, kimse tutamaz onu orda haksız rekabet olur.

Hele bir pozisyonda Wes Podolskiyle verkaç yapmak istedi, topu biraz önüne atayım da kaleye doğru yardırsın diyerekten önüne doğru attı ama o sırada koşmak yerine yürümeyi tercih eden Podolski hiiç oralı olmadan top kaybına sebep oldu.

Selçuk ve Donk ölmüş resmen, gömenleri yok. Denayer stoper diye geldi hala sağ bek oynamak zorunda, stoper hattı sıkıntılı, Olcan Adın denen göbekli hala takımda sürekli oynuyor. Takımın tek hakiki santraforu Sabri kadar bile topa vurmayı bilmeyen Umut Bulut, Podolski ancak ceza sahası etrafında biri ayağına top atarsa birşeyler yapıyor yoksa o da ortalarda yok.

Yedeklere bakıyorsun, Yasin Öztekin, Tarık Çamdal falan var, bu ne lan? Galatasaraylı değilim ama beni bile rahatsız ediyor bu ne rezillik? Koskoca Galatasaray'ın haline bak ya.!!


0|0
26

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...