Kızların vücut dili ?? Kızlar tüm içtenliğinizle yanıtlayın lütfen, önemli ..

Bi kız vücut diliyle ne istediğini nasıl anlatır ? Yani sürekli dudaklarını ısırıyorsa, ya da bakıp bakıp saçıyla onuyor ya da gözlerini kaçırıyorsa vs vs Sizinde aklınıza gelen, söylemek istediğinizi beden diliyle anlattığınız hareketleri ve anlamlarını paylaşır mısınız ?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• bacak bacak üstüne attığında üstteki bacağın ayağı ne tarafa bakıyorsa (sağ-sol) kendini o kişiye daha yakın hissediyor demektir. Dudak ısırma arzulama, saç oynama sıkılma da olabilir hoşlanma da olabilir, biriyle konuşurken takılarla oynama karşısındakinden hoşlandığını gösterir. karşısındakini eğilerek dinliyorsa anlattığı konu ilgisini çekmiştir. kollarını bağladıysa savunmaya geçmiş demektir. bir şey cevaplarken ona göre sola bakıyorsa tam olarak bilmiyor, sağa bakıyorsa yalan söylüyor demektir. saygılar... :))

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• anlam yüklemeyin her harekete

0|1
    0|0
  • Düşünerek yapmıyorum ki o an elim saçıma gittiyse dudağımı ısırdıysam ben de bilmiyorum nedendir.

1|0
    0|0
  • dudakları kuruyordur bu yüzden ısırıyor olabilir. saçıyla oynuyordur saçları hoşuna gidiyordur ya da böyle bir takıntısı vardır. hepsinden bir anlam çıkarmayın yahu

2|0
    0|0
  • Banu Alkan geldi aklıma tarifinden

1|1
    0|0
  • bune la la bu ne ne bu la la ne bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dikkat vücudunuz konuşuyor kitabını oku. Çok şey var hangini yazalim

0|0
    0|0
  • onlar susrak anlatıyorr

0|0
    0|0
  • Birisinin pis koktuğunu burnumu aşağı yukarı lip lip oynatarak ifade edebilirim.

0|0
    0|0
  • Çoğunu istemsiz olarak yapıyorlar bence.

0|0
    0|0
  • Asıl soruya gel sen neyi öğrenmek istiyon, dolandırma lafı :F

0|0
    1|0
  • bence hareketleri anlamsız onlar susar çünkü anlatacakları zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...