Kickboks konusunda yardım?

Arkadaşlar bir salon var 2 farklı hoca var biri 2 gün ve kişi sayısı az daha detaylı eğitim veririz dedi diğerinde 3 veya 4 gün ama kalabalık mis ve yasitim daha fazlaymis hangisine gitmem daha faydalı olur

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim Ben Profesyonel Boksörüm bak şimdi biraz geç kalmısın yasın 20 ise bu ise 12 yasında lisans alabiliyorsun tabi sağlam bir altyapın olmadan profesyonele geçersen kaybedersin cünkü güclüler var hepsi belli bir klasmanda. antrönörün önemli hocanı iyi seç yolun acık olsun.

0|1
    0|0
    • profesyonel olarak düşünmüyorum 18 yaşındayım biraz kilo ve kondisyon düşüklüğü var sadece body veya fitnes yerine teknik öğrenip stres atabileceğim bişey istedim sadece boks düşnüyodum ama çevremde hep kickboks eğitimi veren salonlar var hoca ile konuşup sadece boks eğitimi alsam etkili olur mu ya da hoca böyle bir istisna yaparmı?

• etkili olur o hocanın insifiyatina kalmış ama boks ile stres atılmaz tekvando felen yapmanı tavsiye ederim.

• teşekkürler görüşün için konuyu hocaya sorucam ya da biraz daha araştırma yapıcam

• detayı ne yapcan. sana antreman yoğunluğu lazım kondisyon için. ikinciye git ama bana sorarsan kickboks yapma. boksa tekme karıştırmak istiyorsan illa muay thai yap. ama ben boksun en iyi spor olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • bende boks için soruşturuyorum ama çevremdeki salonlarda hep kickboks var bende başlangıç için ve düşünceme göre boks istiyorum

Yükleniyor...