Ölümü ne sıklıkla düşünürsünüz?

dışardan bakınca uyuşturucu bağımlısı gibi,kendini bir b.k zanneden birisi gibi göründüğümün farkındayım.ama bu benim ruh halim.insanların beni gördüğünde numara yaptığımı sandıklarını hissedebiliyorum bile.ama cidden hiçbir şey öyle değil.hoşlandığım birisi olsa bile umursamaz oluyorum kaçıyorum kendimden.birisi muhabbet açsa devamını getiremeyecek kadar yorgun hissediyorum kendimi.hergece yatarken bir acı içimde böğürüyor sanki.her geçen zaman içinde kalan günümü saydığımı hissediyorum.ölümü düşünüyorum korkuyorum belki ama ciddi ciddi düşünüyorum gece yatarken sabah kalktığımda ölümü düşünüyorum insanlara zaman ayıramayacak kadar düşünüyorum.daha fazla dayanamıyorum sanki

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bir hastalıgın falanvar mı?yoksa psikolojikmi sadece kardeşim

0|2
    0|0
    • kardeşim şöyle bir şey depresyon yaşadığım amenna.ilaç kullanmayı bıraktım yetti artık.doktor bana lise yıllarımda ruh halinin 'V' harfine benzediğinden bahsetti.yani ne kadar tırmansakta bir şekilde çukurda olduğumu hissedebiliyorumi.şikayet ettiğim zamanlarımı özlüyorum aslında ne kadar da mutlu olabilirmişim ama kontrolümü kaybettim artık.psikolojik yani.

• aslında benimde psikolojim pek yerinde degil haftalarca evden cıkmıyorum en ufak biryerim agrısa ölüm geliyor aklıma korkuyorum bazende öylebir hayattan beziyorumki nerdesin ölüm hazırım diyorum... bu durumlarda birşeyler izleyip kafamı dagıtıyorum kardeşim özellikle komedi dükkanını izliyorum neşelendiriyor enasından dene istersen... ayrıca hiistory channel, national geographic chanel belgeselleri izliyorum tarih belgesellerini araştırmaları cok güzel film gibi aynı insanı alıp götürüyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlatımın çok güzel ve samimisin ölümü düşünmek istemeyiz ama kimin aklına gelmez ki huzur bulmak için dua et dinine iyice yönel bence o zaman tat alırsın bu hayattan o zaman herşey değişir

0|2
    0|0
  • Her gece yattıgımda aklıma geliyor.

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yalnız değilsin.hatta parti kursan iktidarı sallarsın.

0|1
    0|0
  • insanlardan bu kadar da kaçıp uzak durman sizin iyi değil arkadaşım .insan hayatta var olduğu sürece yakınıda olan insanlarla görüşmeli her zaman .insanlardan uzak durarak kendini dahada dışarıya itilmiş ,dışlanmış hissedersin .insanı boşluğadüşürende budur .hayattan kendini dışlamaman gerekir .insan kendisine her zaman vakit ayırabilmeli .bende sizin gibi hissettiğim zamanlar çok olmuştur .hatta bu aralar bile çok düşünürüm .ama hatanın her zaman bende olduğunu düşünürüm .hep kendimi sorgulamoşımdır .ben nekar insanlara yakın duruyorum diye .sorumlu olarak hep kendimi görmüşümdür .çlümü her*düşünmek gerekli .düşünmez isek o zaman sorun var demektir bence .ölüm var bu bir gerçek .ama hayatımızın geri kalan zamanlarını en iyi yalamak zorundayız .

0|0
    0|0
  • işim nedeniyle hergün düşünmeme gerek kalmıyor yaşıyorum ona bile alışılıyor merak etme

0|1
    0|0
  • Mezarlıkla karşı karşıyayım anasını satayım, 10 dakıkada bır balkona gırıp cıkarım. sen dusun iste

0|1
    0|0
  • Bende de aynı durum var. Bir yorgunluk , üşengeçlik.

0|1
    0|0
Yükleniyor...