Spor yapan kizlar?

Merabaaa ☺ boyum 1.60 ama diger arkadaslarimin yaninda kisa kaldigim icin 3hafta once spora basladim genel olarak boyumun uzamasina yardimci olucak seyler calisiyorum yorucu ama gayet guzel gidiyor ilk basladigimda 50kiloydum simdi 48 oldum ama kilo verdigim anlasilmiyor goruntuden sadece sıkılastim hocam ilerde kaslarim olabilcegini dusunuyor 😣😣 baslarda hosuma gitti ama erkek arkadasim kasli bir kizin itici oldugunu dusunuyor. Sizcede oyle mi birakmaliyim sporu? Spor yapan kizlar?

0|0
11|35

En İyi Erkek Görüşü

• spor yapan kız candır, durmak yok yola devam, başkasının moralini ve motivasyonunu bozmasına izin verirsen hiç başlamadan bitir derim. kaslı kız itici dğeildir. güçlü olmak ne zamandan beridir iticilik oldu? onlara kafa tutacak güce sahip olacağın için senden korkacakları için yapma diyorlar. yolda kaslı biri gçrdüğünde bil ki herkes ondank korkmaktadır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• o degil de odan ne kadar dağınık aynı ben 😊 soruna gelincede hic 48 gibi durmuyorsun daha fazla ama boyle iyi gibi 😏

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Sporu kimse için yapma kimse için de bırakma. Senin faydana olan bir şey. Öyle diyen erkekler de spordan hiç mi anlamıyorlar acaba. Öyle body building yapanlar gibi kas yapmayı kolay sanıyorlar herhalde. Ya da senin fit güzel bir vücuda sahip olmanı istemiyor. Kilo aldığında terk ederse de şaşırma.. Spor bırakılacak bir şey değil, anladığım kadarıyla çok motivesinde, sakın bırakma..

0|0
    0|0
  • Kizlar erkekler gibi kaslanamaz zaten devam et sen

0|1
    0|0
  • Her insanda kas var, önemli olan nasıl geliştirdiğin. Benim gibi olmaya çalışırsan evet itici, fitness modeller gibi olmak istersen yoo gayet taş.

0|0
    0|0
  • Neden bırakıyosun ki sen sağlıklı yaşıyosun kasların çıksamasıda bence kötü değil senin fit olduğunu ve yaşamına ne kadar değer verdiğin anlaşırılı benim tavsiyem bırakma...

0|0
    0|0
  • Kilo vermedin kas kütlen artıyor. Sen fit görünmek be sağlık içinde spor yapıyorsun. Bence kaslı kadınlar iyi

1|0
    0|0
  • Harbiden fıstıkmış ks de şimdiye kadar gördüğüm en güzel fiziklerdensin diyebilirim pikachu

0|0
    0|0
  • Hayır karın kası kızlara yakışıyor hem sağlıklı hem güzel

1|0
    0|0
  • Bence hafif karın kası olunca çok iyi duruyo 45 kiloya insen yeter daha fazla zayıflama hafif göbeğin var o gittiğinde tamamdır

0|0
    0|0
  • erkek arkadasin oyle diyosa o bir erkek degildir ona biz justin bieber erkegi diyoz:)

0|0
    0|0
  • Şu anda pek bir spor kantı yok gibi. Bence devam etmelisin.
    Zaten, kadınlar hiçbir zaman erkekler kadar kas yapamazlar. Gidip de hayvan gibi kaslı olabilmen cidden çok zor. O yüzden, sen sporuna devam et.

0|0
    0|0
    • michelle lewin nasıl sizce

• @birbölüdc Dediğim gibi, bir kadının anatomik yapısından ötürü, kaslanması ve bu kadar ileri gidebilmesi için, bunu tamamen hayatına sokması lazım.
      Bir erkeğin 5 ayda yapabileceği kası, bir kadın yaklaşık 2-3 yılda yapabilir.
      Michelle Lewin'de hayatını buna adamış, güzel bir kadın açıkçası.

• General mobile elite :)

0|0
    0|0
  • beldeki yaglari gotur

0|0
    0|0
  • Her şey iyi güzel de kendini buradaki millete meze ediyorsun haberin yok.
    Ayrıca sende kas yok ful yağ dolusun gibi görünüyor, hocan ilerisi derken 2020'yi felan kast etmiştir.

1|0
    0|0
  • o odayı bir düzenle. ondan sonra foto at allasen

0|0
    0|0
  • Ben şahsen biraz etli kızlardan hoşlanırım. Öyle kuru tahta gibi hatun nedir ya. Sağlıklı olmak iyi tabi de kas yumağı olmayın

0|0
    0|0
  • Hayır itici durmucak merak etme bizim gbi kaslı olmucaksin yağ oranın azalicak sert fit vücudun olucak estetik. Ve uzamak için barfiks gbi vücudunu ileri yukarı gerdirici hareketler yap pilatesste faydali

0|0
    0|0
  • çakış spor candır

0|0
    0|0
  • Devam et

0|0
    0|0
  • bırakma sakın devam et

0|0
    0|0
  • Kiz kaslanmaktan bahsediyo nekadar

0|0
    0|0
  • yaş kaç ki ?

0|0
    0|0
  • Bence yağ oranın ve vücut fitliğin gayet güzel. Kaslanicamda diyorsan o googledeki gibi sacma sapan karılar gibi olurum sanma. Onlar gibi olman için zaten kürlere girmen gerek. Boyun için bişi diyemicem genetik malesef. Kasli kız candır;)

0|0
    0|0
  • erkek arkadasını kaldırıp çöpe at.

0|0
    0|0
  • Hayır kas iyidir

0|0
    0|0
  • Hafif göbek var gibi. Kas mevzusuna gelirse fazla belirgin olursa kas itici olur kızda

0|0
    0|0
  • Vucudun oturmaya baslamis aynen devamm 💪

0|0
    0|0
  • Merak etme istesen de erkek arkadaşının hayal ettiği adelili bır kız olamazsın, natural.

0|0
    0|0
  • Devam etmelisin.

0|0
    0|0
  • kaslı kız itici..

0|0
    0|0
  • Hafif ayva gobek baya hos :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 10

• Sen 48sen ben 30um
    Yahu 55 kiloyum senden zayıf gorunuyorm

1|0
    0|0
  • Sporu asla birakmamalisin.

0|0
    0|0
  • Sporu hayatının alanlarından biri haline getir

0|0
    0|0
  • İlk olarak korkma zaten erkekler kadar kasları olamaz bir kızın yani öyle çok erkeksi kaba dururum diye korkma çok zor birşey o ikincisi sporu diğer insanlar için değil kendin için sağlıklı olmak için yap senin kararın tabii ama erkek arkadaşının ne düşündüğünü çok fazla önemseme bence bu konuda

0|0
    0|0
  • Hiç 48 gibi durmuyor :/

0|0
    0|0
  • Belirli yaştan sonra boyun uzamaz. Spor yapmaya gelince, sağlıklı ve güzel bir fizik için spora devam et.

0|0
    0|0
  • bence de itici

0|1
    0|0
  • Fazla kas erkeklrde oldugu gibi kizlarda da igrenc gorunuyor. Kas yap ama cok abartmadan. Cunku asirisi gercekten igremc , mide bulandirici gorunuyor :))

0|0
    0|0
  • Erkek arkadasin beyinsiz galiba. Kas kadina da yakisir. Ama bir ölçüsü var. Sürekli kaslarini büyütmek icin ilac falan almiycaksan sıkıntı olmaz zaten.

0|0
    0|0
  • Ozur dilerim ama 48 kiloluk gobek degil o

0|0
    0|0
Yükleniyor...