Türk erkekleri hepsi demiyorum ama çoğunluğu neden böyle?

Geçen gün İstanbul Atatürk havalimanında uçağımın kapı numarasının çıkmasını bekliyorum ekranda neyse yanımda iki genç geçti bir kaç defada geçmişlerdi neyse bana baktıklarını fark ettim birisine öpücük attı ne rahatsız edici bir durum. Çok sınır edici bir durum ve bunu başka hiçbir yerde yaşamadım.

Güncellemeler:
Pardon Birisine yazmişim bana olacakti

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hoşlanırsın bakarsın adam gibi gelip konuşursun ayrı bişe ama tanımadığın bir kıza öpücük atma nedir iyi birşey yaptıklarını sanan boş insanlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu hareketlerden birini öğrenmelisin ;) :) link

link

0|0
    0|0
  • sen galiba türkiyede yaşamıyorsun. burası böyle. burada saygısız insan çok.

1|0
    1|0
  • Boşuna atalarımız dememiş AT AVRAT SİLAH ... AYRILMAZ ÜÇLÜ

0|1
    2|2
  • Onlar nikahsız mahsül normal karşılamak lazım:/

0|0
    0|1
  • işte buyüzden kadınların bakışlı değişiyo erkeklere karşı

0|0
    0|0
  • Afedersin, o kişiler kirmançi miydi? Kıro muydu?

1|0
    0|0
  • sadece türk erkeği ile kısıtmak yanlış olur kişiliği oturmamış erkekler diyorum ben onlara kendi ailesinden bir bayana yapıldığında da hemen asıp kesmeye kalkarlar sadece gülüyorum onlara evresini tamamlayamamışlar

1|0
    0|1
  • sana hak veriyorum bu konuda ama bunun erkeği kızı yok inan otobüste yüksek sesle cinsellik konuşan ( +25,30 da denilebilir) lise öğrencisi kızlar var bu ülkede

0|0
    0|0
  • kültürel eğitimsizlik,saygısızlık,açlık

0|0
    0|0
  • Gerçek türk olaydı orada yaşatmazdı onları..

0|1
    0|0
  • Burası Türkiye Neden bu kadar çok şaşırdın anlamadım...

0|0
    1|1
    • Degişmiştir belki diye duşundum..guler yuzlu bile olmayacaksin hepsi yanliş anliyor

Kızlar Ne Diyor 2

• türk erkekleri degilde "erkeklerin" cogunlugu neden böyle diye sorsan daha iyi olurdu

0|0
    1|1
  • oyleleri -- bitide ondan.boyle serefsizlikleri yuzunden duzgun birini bulamadiklarindan etraftaki lere pislik yapiyolar.

0|0
    0|0
    • Ya varya 3 yildir vatan hasreti cekiyorum ne kadar ozledigimi anlatamam gelir gelmez boyle bir durumla karşilaştim

• tahmin edebiliyorum bende yurt disinda yasiyorum anlattigin gibi tipler burdada var ama inan tek turk erkekleri hareketleriyle hemen belli oluyolar tiksiniyorum onlardan.analarinin bacilarinin basina aynisi gelsede bizleri anlamaz oyle mahluklar

Yükleniyor...