Nba'deki en iyi şutör guard sizce kimdir?

Kobe ,Harden,Shumpert,Jr. Smith,Igoudala gelir çoğu kişinin aklına ama benim şahsi görüşüm bunlarin hepsini sollayacak bir adam var sakatlığı yüzünden kisa kariyere sahip olan ama 5 sezonluk 80 milyon dolarlik kontratlari alip balon çıkan oyuncularin başaramadigini başaran isim Brandon Roy dur gerçi 2 yillik kontrati var Şu an Timberwolves ile ama yine ayni sakatligi nüksetti .

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• royun durumu üzücü...kobe her zaman iyi şut atar

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• En iyi şutör guardtan kastın shooting guard yani 2numara diye tabir edilen pozisyonun en iyisi kim dersen ben kesin biçimde Kobe derim.Zaten benim için Nba tarihinin en iyi 3 otuncusundan biridir Kobe(1Mj 2ve3 Kobe ve Lebron).Ama şutu en iyi olan guard(point guard veya shooting guardlar arasında) Ben Ray Allen ve Manu Ginobili de derim Kobe'yle birlikte.

0|1
    0|1
  • brandon roy gerçektende büyük hayalerin yıkımı ya portlanda ilk parladığında greg odenli roylu kadro geleceğin takımı diyordum çok iyi basketbol oynuyorlardı ama ikiside sakatlıklara kurban gitti ve portland dağıldı bundan sonra royun düzelmesini zor görüyorum yakında bir emeklilik açıklayabilir

soruna gelince benim hardene ayrı bir sempatim var

0|0
    0|1
  • şu anda en iyisi harden, ondan sonra kobe:D

0|1
    0|1
  • sabri sarıoğlu

0|1
    0|2
  • Deron Williams.

0|0
    0|0
  • Kobe çok iyi şutör.

0|0
    0|1
  • Ray Allen diyorum ben :)

Ama her yerde her yazamn Oklohoma City Thunder :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...