Pilates boy uzatır mı?

18 yasındayım boyum 158. 40 dk pilates yapıyorum esneme hareketleri. Yararı olur mu? Arastırdım uzama hareketleri hep esneme üzerine pilatestede esneniyor sonuçta?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 18 yasindasin, gelişimin evet hala devam etmekte fakat bu çok minimum düzeyde olduğu için bir 8-10 cm uzamayi beklemek hayal kırıklığı olur. Ben pilatese ilk başladığımda 13 yasimdaydim. Boyum da 160 civariydi. Şu an 171 boyundayim. Etkisi oldu mu elbette oldu ama tek etken pilates yapmak değildi bunu, aldığım besinlerle desteklemekti. Şu an sana tavsiyem devamlı olarak streching egzersizlerini yapman. Gelişimin hala devam ettiği için şansın var. Tabi bu 2-3 cm kadar olur ya da olmaz. Fazlasını beklememelisin.

0|0
    0|0
    • Şu kadar insan içinde ciddi alıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Benimde beklentim 2 3 cm zaten yeterli benim için fazlasında gözüm yok😂 beslenmeyi örnek verir misiniz

• Size yine bu konuyla alakalı bir mesaj atabilir miyim

Erkekler Ne Diyor 10

• Bırak bu işleri hem kızın hem 18 yaşında artık uzamazsın ben erkek olmama rağmen 16 yaşında 173 ten 1 cm bile uzamadım neler neler yaptım ama iş genetik kendini böyle sev

0|0
    0|0
    • Sizde mi çok uğraştınız

• Zıpladım yüzdüm süt içtim basket oynadım iyi beslendim ama yok şimdi vücut yapıyorum genetik bişey

• Ben daha kısaydım doktora gittim uzamazsın kemiğin kapanmış demişti vazgecmedim 4 cm uzadım bundan sonrada olur mu bilmiyorum

• 158 mi :D

0|0
    0|0
    • Komik mi insanların fiziksel özellikleriyle dalga gecmek kimseye dusmez

• Seni 90 derecede yikamislar herhalde cekmissin biraz

• uzatmas iyi beslenmek ve duzenli uymak haricinde senin elinde olan birsey yok

0|0
    0|0
  • 1,58 mi :D

0|0
    0|0
  • Katılıyorum 😇😇😇

0|0
    0|0
  • artık uzamışsın uzayacağın kadar şimdi artık boyuna değil enine dikkat etmen gerekir.

0|0
    0|0
  • vajinayı genişletir

0|0
    0|0
  • Evet yardımcı olur ama beslenmekte onemli

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasin. Sporun hepsi yararlidir. Ama başlıca faktör boy uzamasında genetik canım.

0|0
    0|0
  • Uzatma manak benim gibi kislar alir seni 😀😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir kac santim uzatabilir daha iyi sonuclar icin streç yap:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...