Kapat

Beyler bayanlar hadi paylaşın. Uzaktan bir erkeğin dikkatini çekmek

Hiç tanşmadığımız ama ayn ortamda olup her gün uzaktan gördüğümüz bir erkeğin dikkatini nasıl çeker nasıl bir ilişkiye en azından arkadaşlığa başlarız ? Beyler ne yapmamızı gerektiğini anlatsın, kızlar neler yaptıklarını :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• aynı ortamdaysan zaten büyük ihtimal ortak arkadaşlar vardır mesela al bir kızı git o ve onun yanındklern yanına bir selam cak az bir gülümse baştan aşagı süz :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben herzaman etrafı keşvetmeye çalışan biriyimdir.

Hertarafa bakarım kıza baktığımda gözleri bende olması iyi bir tanışma nedeni olur.

0|0
    0|0
  • kaleyi içeriden fethetme!hiç bir zaman modası ve etkisi tükenmeyen metoddur.Daha braveheart olmak gerektiğine inanılması gerekirse bire bir iletişim kurmak için kıçın kıçın yanaşma ;)

0|0
    0|0
  • Hangi ortamda olduğuna bağlı,mesela havuz kenarındaysan önünde gözlük düşürüp eilip aldığında o sana bakıyor olacaktır zaten,yada normal bir yerde herkesten farklı bir şeyler yap :D

0|0
    0|0
  • Ben gider sölerim senin yerine olur mu ?

0|0
    0|0
  • bakış sonra tanışakmı de tamam

0|0
    0|0
  • benim için farketmez nefes alman yeterli her türlü tanışırım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben onu nerde görsem yanmdaki kız arkadaşıma bakıp gülümsüyorum artık oda anladı galiba ama sadece bakıo öfff

0|0
    0|0
    • Anladığı halde bişey yapmıyosa ya çok çekingenmiş ya emin olmaya çalışıyomuş ya da beğenmiyomuş bana öyle dediler

Yükleniyor...