Beli inceltip sıkılaştıran, kalçayı kuçultup sıkıştıran ev sporu?

İnce belli, güzel göbek delikli ve sıkı kalçalı bir suru güzel kız türedi sokakta. Bunların hepsi mi spor salonuna gider? Sadece evde yapabilirim, hafta da 3-4, gunumu 1, saatliğine ayırabileceğim bir ev sporu? Sıkı bir kalça ve dar bir bel için!! Devamını salla onlarda sorun yok çk şkr

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• px90 sana çok ama çok yardımcı olucaktır ;)

0|0
    0|0
    • Nedir o ilaç falan mı

• tamam işte bunun ilk evrelerinde bırakırsın zaten anlayacaksın vucüdunun ne hale geldiğini o zaman bırak

• Tamam, tesekkkur ederim

En İyi Kız Görüşü

• google a karın kası egzersizleri ve kalça kası egzersizleri yaz resimli olanlar var bazılarında sayısı da yazıyo günde 5 kere yaparsan baya yararını görürsün. ayrıca her hafta fotoğrafını çek ve ölçülerini alıp not et. değişim seni motive edecektir

0|0
    0|0
    • Her gün 5 defa be kadar yeterli olur ki? Spor hareketlerini iyi yapıyorum, 5 zaten çok yavaş etki göstermez mi?

• Çok teşekkür ederim 😊

• rica ederim😊

Erkekler Ne Diyor 4

• Bisiklet ve twist

0|0
    0|0
  • çok kilolusun galiba

0|0
    0|0
    • Ne alakası var... Boyumla kilom arasında 10 kilo fark var. Bu gayet sağlıklı. Ama ben zayıftan ziyade fit gözükmek istiyorum. Anlayana.

• Sana mi soracağım. İstediğimi yerim. Deli gibi yiyorum. Hala 56 kiloyum. Yemeye de devam edeceğim. Olumlu dünya, bir de yemekten de mi zevk alamayacağız..

• niye bağırıyorsun ki anlayamadım...

• Yaoabikirsin istikrarlı olursan

0|0
    0|0
  • bulmaca gıbı bır soru olmus:D

0|0
    0|0
    • Yok aslında çok kolay bir soru. Birsürü kız incecik dışarıda. Onlar ne yapıyorsa bana da bir tane ondan :(

• Yani ne diyim artık... Onlar utansın. Erkek kılığına da giremeyeceğim artık..

• tabı kı sen kendını nasıl ıyı hıssedıyorsan ole yap bence her halınle ıyısın ama kendını daha ıyı hıssedeceksen o ayrı:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...