Boks mu kickboks mu?

Teknikler bakımından sizce hangi spor dalı daha etkili boks mu kickboks mu?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Profesyonel Boksörüm Ayyıldızda Öğrendiğin Herşeyi Dışarda Uygularsan Yumruğun Silah Yerine Geçer 2 Yumruk Atsan Silahlı Adam Yaralamadan Hakim Karşısına Cıkarsın Kardeşim.
    Soruya Gelirsek Boks Derim. Boks Kondüsyon İşidir Bir O Kadarda Yürek.
    Bilek En Son Gelir İş Yürek ve Kondüsyonda Biter.
    En İyi Savunma Boksta Verilir Eskiv Çalısırsan Bol bol En İyi Defans Yine Boksörlerde Vardır Ama Zamanla Beyin Hücren Kalmıyor Ben 2006 da Amatör Boksa Başladım 2015te Profesyonel Boksa İlk Adımımı Attım. Çok Şeyi Unutuyorum Akılda Birşey Kalmıyor Yılların Darbesi.
    Kapalı Alanda Bir Teakvandocuyu Getir İstediği Kadar Yumruk Tekme Atsın Defans Olmadıktan Sonra Boks Defans Savunmadır.
    Söyle Birşeyde Var 100 Tane Yumruk Atıp 99 Tane Yemek.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kickboks.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Boks tehlikeli bir spor sokakta kimse ile kavga edemezsin 2 yıl elinde silah varmış gibi ceza yersin ki böyle bir şey yaşadım, kick boks ile hem yumruk hem tekme, bir yandan daha iyidir ve sokakta işini görür. Boksa gittim fakat Kick Boks da biliyorum.

0|0
    0|0
  • İkisinin de yeri ayrı bokscu daha dayanıklıdır, savunması güçlüdür, kick boks bacağınıda kullandığından daha atiktir

0|0
    0|0
  • Adam dövmek istiyorsan kesinlikle boks. Teknik olayını fazla abartmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Kickbox'ta da aynı yumruk teknikleri var, fazladan bacakları da çalıştırıyorsun. Antreman olarak soruyorsan kickbox daha faydalı olur

0|0
    0|0
  • boks daha etkili kickboksta bişe öğrenemessin zaten eğitmenleride çok traş sokakta boks daha etkili ;)

0|0
    0|0
  • bacaklar vucuda göre uzunsa kickboks u tercih edebilirsin

0|0
    0|0
  • Boks aşığı olarak boks diyorum

0|0
    0|0
  • kickboks tabiki, hem daha zevkli

0|0
    0|0
  • Kickboks

0|0
    0|0
  • Tabi ki boks.

0|0
    0|0
    • En etkili nakavt yumrukla yapılıyor. Her iki spor dalında da.
      Belli bir yaştan sonra veya sporu bıraktıktan sonra bacaklarını çalıştırmak daha zor.
      Yumruğunu her zaman çalıştırabilirsin.
      Bacakla yapılan hareketlerin çoğu gösteriş açısından güzel ama sonuca çok etkili olmuyor.

• kickbox

0|0
    0|0
  • Ben kick box a gidiyom.

0|0
    0|0
  • kickboks bence hem el hem ayak avantaji çok fazla

0|0
    0|0
  • Kung Fu

0|0
    0|0
  • Boks bence

0|0
    0|0
  • Bedbox yatak bokusu

0|1
    0|0
  • seks en iyisidir vucudun her eklem yeri çalışır proteinde tüketirseniz zamanla kas yaparsınız... aynı zamanda jimnastik gibidir seks! esnekliğiniz açısından daha çok olanak sağlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...