Spordan önce mi yiyeyim yoksa sonra mı?

aksam yemeğini yani az ekmeksiz atıstırma olarak biraz salata ve balık spordan önce mi yemeliyim sonra mı

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Amaç zayiflamaksa spordan 1 saat önce proteinli amaç kilo almak ise spordan 1 saat önce bol karbonhidratlı ve spordan 1 saat sonra bol proteinli olmalıdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bunlar onemli seyler degil

0|0
    0|0
  • Once ye

0|0
    0|0
  • Sonra yee

0|0
    0|0
  • spordan sonra yemek yıyeceksen hıc yapma

0|0
    0|0
  • Spordan sonra iyi olur

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat agirlikli spor öncesi ye. Glikojen depolarin dolsun. Ant sonrasida balik tavuk salata v. b yemekler ye. Tabi kas istiyorsan.

0|0
    0|0
  • Bence farkeden birşey olmayacak ama ben olsam spordan sonra yemek yerdim.

0|0
    0|0
  • bence hiç yeme

0|0
    0|0
  • Önce tabi mal mısın

0|0
    0|0
  • esasinda spor yapmadan önce biraz atistirmak iyidir, cünkü ac karnina spor yapilmaz.

0|1
    0|0
  • bir buçuk saat önce gibi yiyeybilırsın.

0|0
    0|0
  • Sonra yemeli siniz bayan 😊

0|0
    0|0
  • önce ama spordan önce çok yemek ya da ağır yemekte zararlı

0|0
    0|0
  • Öncede sonrada yemelsin

0|0
    0|0
  • önce la

0|0
    0|0
  • amac ne zayıflamak mı

0|0
    0|0
  • Spordan en az iki saat önce ye ve akşam 5 ten sonra sakın yeme hadi en geç 6.

0|0
    0|0
  • Sonra hocalariniz soylemiyormu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• spordan önce mutlaka birşeyler yemelisin tabi hafif şeyler ve sağlıklı şeyler tüketmelisin. spordan sonrada yorgunluk olur vücudunu halsiz bırakmamak için günün en hafif yemek yeme saatin olarak belirleyebilirsin
    mesela ben bugun kendime spordan sonra eve geldiğimde (geç geliyorum) acıktıgım için aç kalmamak için güçsüz düşmemek için. pirinç haşladım, salata yaptım, yogurtlu dereotlu bol baharatlı lezzetli bir salata yaptım onu yiycem. yarında akşamda balık yiyebilirim mesela.

0|0
    0|0
  • Once

0|0
    0|0
  • Sonra yemelisin

0|0
    0|0
  • 1.5 saat önce

0|0
    0|0
  • Sonra bence

0|0
    0|0
  • spordan 1 saat ya da yarım saat önce yemelisin kesin bilgi

0|0
    0|0
  • öncee

0|0
    0|0
  • Ben tekvandoya gidiyoum ve hocam antrenmandan 2 saat once yemej yemeyi birakmamizi soyluyor. Karın agrisi vb. Olabiliyor , ben sonra yemeni tavsiye ederim , spordan once belki bir elma yiyebilirsin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...