Spordan önce mi yiyeyim yoksa sonra mı?

aksam yemeğini yani az ekmeksiz atıstırma olarak biraz salata ve balık spordan önce mi yemeliyim sonra mı

0|0
819

En İyi Erkek Görüşü

• Amaç zayiflamaksa spordan 1 saat önce proteinli amaç kilo almak ise spordan 1 saat önce bol karbonhidratlı ve spordan 1 saat sonra bol proteinli olmalıdır

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• bunlar onemli seyler degil

0|0
    0|0
  • spordan sonra yemek yıyeceksen hıc yapma

0|0
    0|0
  • Once ye

0|0
    0|0
  • bir buçuk saat önce gibi yiyeybilırsın.

0|0
    0|0
  • Sonra yemeli siniz bayan 😊

0|0
    0|0
  • Bence farkeden birşey olmayacak ama ben olsam spordan sonra yemek yerdim.

0|0
    0|0
  • Spordan sonra iyi olur

0|0
    0|0
  • bence hiç yeme

0|0
    0|0
  • önce ama spordan önce çok yemek ya da ağır yemekte zararlı

0|0
    0|0
  • Önce tabi mal mısın

0|0
    0|0
  • Sonra yee

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat agirlikli spor öncesi ye. Glikojen depolarin dolsun. Ant sonrasida balik tavuk salata v. b yemekler ye. Tabi kas istiyorsan.

0|0
    0|0
  • Öncede sonrada yemelsin

0|0
    0|0
  • esasinda spor yapmadan önce biraz atistirmak iyidir, cünkü ac karnina spor yapilmaz.

0|1
    0|0
  • amac ne zayıflamak mı

0|0
    0|0
  • önce la

0|0
    0|0
  • Spordan en az iki saat önce ye ve akşam 5 ten sonra sakın yeme hadi en geç 6.

0|0
    0|0
  • Sonra hocalariniz soylemiyormu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• spordan önce mutlaka birşeyler yemelisin tabi hafif şeyler ve sağlıklı şeyler tüketmelisin. spordan sonrada yorgunluk olur vücudunu halsiz bırakmamak için günün en hafif yemek yeme saatin olarak belirleyebilirsin
    mesela ben bugun kendime spordan sonra eve geldiğimde (geç geliyorum) acıktıgım için aç kalmamak için güçsüz düşmemek için. pirinç haşladım, salata yaptım, yogurtlu dereotlu bol baharatlı lezzetli bir salata yaptım onu yiycem. yarında akşamda balık yiyebilirim mesela.

0|0
    0|0
  • Once

0|0
    0|0
  • Sonra yemelisin

0|0
    0|0
  • spordan 1 saat ya da yarım saat önce yemelisin kesin bilgi

0|0
    0|0
  • Sonra bence

0|0
    0|0
  • 1.5 saat önce

0|0
    0|0
  • öncee

0|0
    0|0
  • Ben tekvandoya gidiyoum ve hocam antrenmandan 2 saat once yemej yemeyi birakmamizi soyluyor. Karın agrisi vb. Olabiliyor , ben sonra yemeni tavsiye ederim , spordan once belki bir elma yiyebilirsin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...