Spor yapanlar yardımcı olabilir mi?

arkadaşlar düzenli spor yapıyomuyuz? örnegin ben yapamıyorum çok üşengecim ve vücut berbat durumda.çabuk kesiliyorum. nasıl bir program izlemeliyim?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• daha cok kilo vermeye yonel .. zamanla kesilme suren uzar... 5 dk da kesilecegine yarım saat kosabilirsin ... ondan sonra hafiften fitness a basla boyle devam et

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Günde 20 dakika yürüyüş ve ısınma hareketleri ile başla sonra tempolu olarak koşarsın.

0|0
    0|0
  • Haftada en az 4 gün mutlaka yürüyüş yapıyorum .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• programdan ziyade istemek lazım üşengeçte olsan istemedikçe yapamzsın. olduda yapmaya basladın haftada 5 6 gün yarım saat yürüyüş yapman lazım. salona gidicem diyorsan ordada sana yuruyuz vercekler sadece aletli hareketleri kullanırsın.evde tkaılcam dersen haftada yarım saat yuruyuz ardından gene haftada 3 ile 4 gun arası mekik gunlerı ayarla bu duzende ufak yemeğınede dıkkat edersen 3 aya kadar kalıcı etk görürsün. bu zorlamadan yapacapın birşet tıkanmaman kesilmemen için hafif program işte

0|0
    0|0
  • son 1 senedir düzenli son 2 aydır hardcore diye tabir edilen agır sekilde yapıyorum

hersey senin kafanda bitiyo baskaları icin yaparsan bu isi basaramazsın kendin icin yapman

gerekiyor ben spora gitme zamanımı iple cekiyorum mesela cok seviyorum spor yapmayı

kasların yenilenme zamanı olmasa günde 3 kez salona gidip antreman yapıcam o derece

0|0
    0|0
  • Hafiften başlayabilirsin. Birkaç kez bıraksan bile yapmayı bırakmazsan eninde sonunda sporunu düzenli hale getirebilirsin.

0|1
    0|0
  • yürüyüşle başla azim lazım bide spor salonuna yazıl bence

0|0
    0|0
  • ilacın benim arkadaşım ekle anltayım ben hergün yapıyorum bende cok isteksizdim bir ara

0|0
    0|0
  • Düzenli yapıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...