Kim sevdiği birinden uzak durabilir ki?

her şeyden o kadar çok sıkıldım ve bunaldım kii kendimi çok çaresiz hissediyorum. onu 4 yıldır tanıyorum her halini biliyorum aslında ama pek bir ortak geçirdiğimiz beraber bir şeyler yaptığımız zamanlar çoook az. aynı sınıftaydık liseye başladığım o ilk gün onların sınıfına girdiğimde ilk onunla göz göze geldim özamanlar pek de dikkatimi çekmiyodu ama çok uğraşıyodum onunla iyi de anlaşıyoduk. ama öyle pek bir muhabbetimiz yoktu. o da utangaç bende utangaç tencere kapak misalii :)) 3sınıfa geçince biyoloji notlarımı vermiştim ona okul çıkışında da almam gerekiyodu ben sana faceden yazarım hepsini demiştim ve alıştım çünkü yarın sınavımız vardı. eve gider gitmez yazdım hepsini öylede mesajlaşmaya başladık ama o pek giremediğinden geç yazıyoduk hep çünkü o yatılı kalıyodu. sonra numara mı istedi. öyle mesajlaşmaya başladık. her gün konusuyoduk aynı sınıfta olmamıza rağmen sınıftayken bile mesajlaşıyoduk. o zamanlar hayatımda başka biri vardı onun da hayatında biri vardı. her konuda birbirimize danışıyoduk. onun yakın arkadsıyla benm yakın arkadsm sevgiliydi onlarla birlikte takılıyoduk bizde. o zamanlar bir şey hissetmiyodum ama sonradan anladım onun değerini.insan bazen dibindekileri göremez. ama her şey nasip sonuçta.. beraber hayallerimiz bile vardı aynı yerlerde okuyup fenerin maçlarına gitçektik. yakın arkadaşımın sevgilisi onun benden hoşlandığını falan söylemiş yakın arkadaşıma ne kadar doğruysa artık.. ayarlıyalım hadi havası oldu. ama ben o zamanlar başka birini seviyodum başka biriyleydim işte. keşke o olsaymış hayatımda. onunla ne zaman göz göze gelsek konuşsak kızarıyodu hemen :)) hepimiz anlarız karşımızdaki insanı, bakışlarında anlatmak istediklerini.. onun bakışları o kdar farklıydı kii.. insan gözlerinin içiyle gülümseyebilir mi,öyle güzel ve tertemiz bakabilir mii. o öyle bakıyodu işte. erkek arkadsmla her şey kötüye gtmeye başladı ve bitti. çok üzülmüştm cnkutum hayatı ondan ibart sanıyodum.ama allah hayırlı olmayandan bizi uzçk olanlardn uzak eylesn hepmzi. 3.sinfn sonunda yakın arkdaşlrmz ayrıldı. bzmde zamanla mhbttmz azaldı.vee bir dün ona onu sevdğmi söyledm.ben ona karşı hepdürüst oldm ve ondan hcbisey saklamdm.o bu sene grçeğmz sınavdan dolayı zamanı değl ddi ama bu sorun değldi onu beklerdm.bu dedğne sadık kaldği sürece onu sonuna kdar beklerdm.ama aramza öyle bir soğkluk grdiki şmdi keşke sylemeseydm sevdğmi diyorum. arada knsyrz ama o hc yazmyo bana whatsappa grdği zmanlarda görüyrm ama bana yazmyo ya konstgü biri var sanırm bu düşünmk beni çok üzüyo.kapalı bir kutu gbi.neden sguk oldgünü soruyrm net bir cevap bile vrmyo.ama baksları hala aynı.geçenlerde dershne çıkışı berbr yürüdk kalbm yernden fırlck gbydi.arkdaşlarmda sinv stresineden böyle oldgünü soylyolar.benimle konuşnca belkde çalışmsna engel olrm diye böyle ypiyo olblrms.ama bence öyle dgl cnku bu çok scma km sevdği birinden uzak durablr ki ona yazmadan durablr ki ben duramam şahsen.ya haytnda biri var yda bska bsey.onu tutp kolüneden biyere gtrup herşyı anlttrmk istmyrm.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• tanrim.. mobildeydim bir bakayim dedim nsl uzun nsyms birdan bu seye cevap vermeyi denesem sabahi bulur .d umarm faydali cevapler alirsn not ettm yrn cevaplicam :))

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim :))

• sorun değil

• bunu sakin sni mutlu etmek vb gibi yan nedenlerden dolayi yazdigimi dusunme, durustce soyluorm gercekten asil bir kisiligin var, dier cogu kisi gibi siradan değilsin. umarim bersey istedigin gibi hersey gknlunce olr, eger istersen bni bu siteden ekle, bir gelisme bir durum ya da fikir falan istersen sna yardim etmekten memmun kalirim. sna ii geceler, bb :))

• Okumaya başladım birde sigara yaktım. Okuduktan sonra yazcam hemen.

0|0
    0|0
    • ikinciyi bitirene kadar anca okunur

• Dostluğunu yitirdin şimdi. Ona mı yanasın yoksa sana negatif olduğuna mı ?

• olcağı varmış bunların diyip razı olurum napabilrim ki başka elden gelen bir şey yokken. her gün gördügün birinden ne saklıyabilrisin ki hem hadi saklaymaya çalıştın diyelim haraktlerin bakışların ele verir seni

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...