Sevgilinizin saçlarının protez olduğunu öğrenirseniz tepkiniz ne olurdu? Kızlar Sorum Size.

Biriyle tanıştınız, tipini çok beğendiniz ve tabi davranışlarını da. Neyse sonra bu çocuğa aşık oldunuz, seviyosunuz falan. Saçlarını beğendiğinizi söylüyorsunuz ama çocuk hiç tepki vermiyor yani itiraf etmiyor. Öğrenince ne yaparsınız?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben onun kalbini severim ve birine aşık olmuşsam saçı protez diye sevmekten vazgeçicek değilim o zaman yaşlanınca ya da bir kaza geçirdiğinde atıyorum ki felç kaldığında onu sevmekten vazgeçeyim böyle saçma bir şey olamaz birini seversen herşeyiyle kabullenirsin kabullenmiyosa da emin ol zaman kaybıdır o kişi

0|1
    0|0
    • çok iyisin yüreğine sağlık +1

Kızlar Ne Diyor 3

• Protez? Peruk desen daha doğru olurdu.

Bana karşı böyle küçük bir konuda bile dürüst davranmayan bir erkekle işim olmaz. Anında terk ederim. Yalanın beyazı da siyahı da kabul edilemez.

0|0
    0|1
    • protez saçın tamamını kaplamaz %50 si diyelim en azından kendi saçındır. peruk tamamını kapsar. protez %100 insan saçıdır. peruk %100 saç dışı maddedir. genelde hayvan kılıdır. protez doğaldır peruk değildir. ayrıca ne dürüstlüğü. sen sordun mu saçın gerçek mi diye. sormadıysan neden dürüst olmamış olsun ki? küçük konu dürüstlüğü değil senin derdin başka..

• yazıklar olsun sana da insanlığına da. kimse mecbur kalmasa yapmıyor bu uygulamayı zaten. %99 kızlar tip ararken, yok kel olsaydı filan zart zurt etmeye utanmıyor musun? bunu diyip insanım mı diyorsun hala? yazık sana utan kendinden. çıldırmaya gelince o kız çıldıracak 1 hafta sonra. ona güzel bir gece yaşatıp tekmeyi atacağım. belki senin karşına da çıkarım birgün. aynı tekmeden sen de yiyeceksin. sırf işin gücün tip olduğu için. insanlığa değer vermediğin için. paragöz olduğun için. vs..

• Daha ne kadar saçmalayacaksın acaba?

• E ne olacak canım.Onu sevdikten sonra önemli değil.

0|1
    0|0
  • Birsey yapmam. Normal karsilarim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...