Koşubandı ile 4 ayda ne kadar kilo verebilirim?

18 kg fazlam var ve koşubandı alıp koşmak istiyorum, hem yiyip hem de kilo vermek istiyorum koşunca daha sıkılaşır vücudum buna barfiks, mekik ve dambıllarlada destek verecem sizce 4 ay da bu 18 kiloyu verebilir miyim?

Güncellemeler:
güncel;
veremem mi yani 4 ayda 18 kilo?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Diyet yapar haftada 3-4 gün 1 saat yurursen haftalik 1 kilo garanti gider sen hesapla

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Verirsin ama beslenmene dikkat etmen lazım en önemlisi o. Beslenmeye dikkat et, sabahları 2 dilim tam buğday ekmeği, öğlen 2 dilim tam buğday ekmeği al sadece unlu mamül olarak. Onun dışında yağsız salata ye bol bol. Yoğurt tüket. Spor öncesi nar suyu iç veya nar ye. Bol bol su içmeye özen göster. Acıktığında bir yeşil elma ye. Ve ağırlık çalışmalarından ziyade cardio ya zaman ayır. Ayrıca koşma hızlı tempo yürüyüş daha fazla kalori yakar unutma. Bol şans.

0|1
    0|0
    • ben 1 ayda 10 kilo vermiştim ama o zaman çok koşuyordum dışarda dağ havasında koşuyordum tabi yemeği de azaltmıştım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Yemek ye sürekli ye ama güneş doğdukdan batana kadar ye sonrasında çok dikkatli ol. Koşuyu haftada 3 günden fazla yapma ve bu 3 günü 1 haftaya böl. Münkünse spor korse tak bel bölgesinde çok etkili, slikon korse olarakda geçer ve son tavsiyem sana en az 30 dk koşman lazım başarılar 💪🏼

0|1
    0|0
  • günde 3 4 saat koşarsan zayıflarsın diyette yapman lazım.

0|1
    0|0
    • :D :D :D sen ne yaptın ya adam zayıflamak istiyorum demiş ölmek istiyorum dememiş :D

• her konu açana bu haberi gönderiyorum iyi bak :D bu çocuk bizim burada oturuyor aa.com.tr/.../22113 o kadar kolay değil kilo vermek adam hergün antalyayı dağ bayır geze geze ancak verdi bu kiloları hemde 15 ayda öyle koşu bandına çıkıp 1 saat koşup ondan sonra birde yemek yiyerek kilo filan verilmez. vücudu şoka sokacaksın eğer kısa sürede kilo vermek istiyorsan. ben 1 senede vermek istiyorum bu kiloyu dersen o zaman kendini kasmadan hafif hafif verirsin :D

• helal olsun adama

• benim arkadaşım vardı bir ayda 2.5 kilo vermişti

0|1
    0|0
  • en fazla 4

0|1
    0|0
Yükleniyor...