Beyler bayanlar sizce ?

merhaba sevgilimle farklı şehirlerdeyiz çalışıyor ve nerdeyse 3,4 gündür hergün aynı saaatte sarjı bitiyor ve aynı saaatte acılıyor geçen gün telefonu iş arkjadaşına vermiş depoya sarjı tak diye kapalı bir şekilde telefonu aldığında telefonu açılmış biri numaranı almış olabilir hemen yarın hattını değiştir dedi eftikle böyle bak dedim biri mesaj atarsa numarasını veririm halledersin konuşursun sen olmaz dedi sonradan ikna oldu sizce benmi Aldatılıyorum yoksa bu düşüncemmi yanlış ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• aldatılmanın babasını yaşıyorsun canım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• aldatıyor kesin ve net

0|0
    0|0
    • telefonu açılmış biri numaranı almış olabilir hemen yarın hattını değiştir dedi eftikle böyle bak dedim biri mesaj atarsa numarasını veririm halledersin konuşursun sen olmaz dedi sence aldatmasa bir erkek alsa bile numaramı hattını değiştir dermi yani

• ya şimdi mesajlaşıyosunuz falan özel şeyler paylaşıyosunuz

o tutup telefonu başkasına emanet ediyo hani böyle bir olay yok külliyen yalan yani bu

• daha ne olsun kendin anlatmişsin iştee aldatıyor hemde nasıl :)) ama bır şans ver ona aşık olmasını engele erkek için aldatmak normal asıl kadın erkeğin başka bırıne bağlanması ya da aşık olması en buyuk aldatma bu ilişki olsunda bu olmasın :)

0|0
    0|0
    • telefonu açılmış biri numaranı almış olabilir hemen yarın hattını değiştir dedi eftikle böyle bak dedim biri mesaj atarsa numarasını veririm halledersin konuşursun sen olmaz dedi sence aldatmasa bir erkek alsa bile numaramı hattını değiştir dermi yani

• allah kolaylık versın sana ::) size ne deyım mevuzunuz derin

Kızlar Ne Diyor 3

• aldatılıyorsun bence de

0|0
    0|0

• o ztn sacma da sistemli bir şekilde sarjın bitmesi yani telin kapalı kalması aldattıgna kanıt

• bende bu olaydan bişey anladıysam

0|0
    0|0

• sorunlu sanırım biraz ama aynı saatte açılıp kapaması pek hayırlı değil gibi baktın böyle devam ediyor yine aynı saatte açılıp kapanıyor telefon o zaman söyle aklındaki herşeyi

• aynı saatte kapanıp-aynı saatte acılmak. süpheli.

0|0
    0|0

• koycam zaten laf carpıyrum asla aldatmam seni falan dio oc su daha yni yazdıgım seyi okudunmu tekmeyi koy ona demişinya ona bir cevap versene canım

• ya işte ayak yapmıs adam. ne alaka km alckms numrnı falan bahane

Yükleniyor...