Squata başladım ama merdiven çıkarken dizlerimin üstündeki kaslar agriyo neden kalça agrimiyo yanlış mı yapıyorum?

Videoları izledim comelip kalkma hareketini yapıyorum ama bacağım agriyo kalcam değil daha yeni başladım 2 gün oldu

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kalcada kas yok ki agrisin bacaklarda cok kas var

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Eklemlerine gidiyor ağırlığın kalçana gitmiyor. Hareketi yanlış yapıyorsun kalıcı sakatlık olmasın dikkat et

0|0
    0|0
  • yok dogru squatta ön bacak çok çalışıyor ondan agrı oraya girer taze zencefil veya kelle paça çorbası tüket geçer

0|0
    0|0
  • Quadricepsler iyi çalışır

0|0
    0|0
  • Ağırlık kullanarak yaparsan kalcalarin daha cok calisir bide mumkun oldugunca çök ... salona gidiyorsan leg press tavsiye ederim bacak ve kalca icik.. kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Spora yazılım gidemedim uzak yerde var yoğunum sıkıntı oluyo evde yapmak zorundayim sadece yuzmeye gidebilirim

• 30 günlük bir program var ilk gün 50 sonra 55 artırarak arada dinlenerek gidiyor bunu bilmiyordum teşekkür ederim

• Rica ederim

• 2 3 güne hafifler devam et , ayrıca sadece eğilip kalkmayı tekrarlama bence bir kaç hareket daha var yardımcı olabilieim

0|0
    0|0
  • Ben ilk yaptığım zamanlar doğru düzgün yürüyemiyodum ihtiyarlar gibi oturup kalkıyodım bacaklarımın tutulmasından. Popon anca sert bir yere taşa falan oturursan ağrır

0|0
    0|0
  • Ağrır normaldir

0|0
    0|0
  • Seni gibi ham seniiii. Agricak tabi bırak agirsin.1 haftaya taş gibii :)

0|0
    0|0
  • Bacak kasların iyi olmadığı için çekiyorsun. 4hafta sonra kuş gibi olcaksın :)

0|0
    0|0
  • 2 gün spor ile olacak iş değil, ayrica sıkı bir vücuda sahip olmak istiyorsan squatla olmaz:) öğrenmişler kizlar bir squat spor yaptiklarini saniyorlar

0|0
    0|0
    • Mekik de çekiyorum göbek sıkıntım var ekmeği azalttim baya kalcam bacaklar normalde sekilli güzel ama ben daha dik durmasını istiyorum spor bir başka cunku

Kızlar Ne Diyor 2

• ısınmadan yaptığın için ve henüz kasların açılmadığı için hamlamak dediğimiz şey oluyor. devam edersen geçer.
    bir de kendini zorlamamalısın. kasların alışkın değilse zedelenebilir.

0|0
    0|0
  • Ayni hareketi bende yapiyorum. Ve benimde diz kapaklarim agriyor. Dogrusu arka ayak topuguna agirligini verip. Oturur bir durumda kalcani sikarak egilicekmissin. Ilk baslarda cok yapma bu tur egzersizlerde sakatlik cikabilir. Vucudunu yavas yavas alistir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...