Spor salonunda her işe karışanlara sinir olan bir ben miyim?

Spor salonun her işe karışanlara, o öyle diil böle, böyle yapsan daha etkili, yanlış yapıosun, ben hocayım, ben biliom ben şuyum ben buyum diyelere sinir olan bir benmiyim... Adamlar her işime karışıo size ne beaa. Haksızmıyım ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir nevi haklısın ama şunu unutmazsan iyi olur. El elden her zaman üstündür, bu işi gercekten bilenlerin tavsiyelerine muhakkak uymalısın. Eğer burun kıvırırsan belli bir süre sonra kimse sana yardımcı olmaz. Bu sporun sakatlıkları çok malesef, kalıcı sakatlık olursa bir daha spor yapamaz duruma gelebilirsin. Gereksiz kişilerde yok değil ama senden tecrübeli kişilere, kendinde sorup ogrenmelısın. Yoksa bosa kurek sallamıs olursun. Bende bazen yanlıs yapanlara mudahale ederım. Ama senın gıbı dusunenlerı farkettıgım an, bir daha agzımı acmam, benı ılgılendırmez der , kendı ısıme bakarım :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yalnız değilsin :) spor salonunu bırakma nedenimdi benim antrenörüm. hiç bir işe yaradığı yok yanına gelip vaaz verip gidiyor. arkadaşım ben oraya kafamı boşaltmaya geliyorum. sen kendi işine baksana di mi? ama onların da işi o işte :)

0|0
    0|0
    • Aynen yaa ben orda hareketi yapıom adam mudahale etti yarıda bırakmak zorunda kaldm. Bunu yapan hocada diil:) Çok sinir olmuştum.

• haksizsin bence insanlar sonucta isini yapiyor

0|0
    0|0
  • Sana ve karşındakine bağlı

0|0
    0|0
  • pardon soruna cevap değil ama spor salonları ne kadar duruma göre bişey söylicem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hareketleri yanlış yaparsan sana zararı olur. Bu nedenle sadece antrenörünün sözünü dinlemelisin. Arasıra sormaktan çekinme "Hocam bu hareketi doğru yapıyor muyum?" diye.

Bu arada sana samimi olarak yardımcı olmak isteyenlerle bilgiçlik taslayanları ayır tabi.

0|0
    0|0
  • Yanlış yapıyosan ve adam hocaysa karışır sonra yanına gidipte kaç ay oldu bişey olmadı hocam diye soran çok insan var adam kazandığı paranın hakkını veriyo yardımcı olmaya çalışıyo daha ne istiyosun dandik bir yere git o zaman :)

0|0
    0|0
  • Hocalara lafım yok ama adam 3-4 ay önce başlamış haftanın 7 günü spor salonundan çıkmıyor.Ben bir senedir yapıyorum ve bana akıl veriyor.Ben bunlara sinir oluyorum :)

0|0
    0|0
  • Kendi evimin bir odasını spor salonuna çevirince haliyle öyle bir sorunum olmuyor :)

0|0
    0|0
  • aynen ya ben de sinir oluyorum her harekete bir mazeret bulup geliyolar çok sinir bozucu oluyor bir zamandan sonra

0|0
    0|0
  • hareketi yanlış yapmaktansa öğrenip doğru yapmaya ne dersin

0|0
    0|0
  • Haklısın, ben böyle seviyorum de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...