Bu sitede göbek eritebilen arkadaş var mı?

Artık günde 2 küçük ekmek yiyorum. Gece ancak meyve yiyerek, midemi yatıştırırım. Her gün 20 dakika koşmaya çalışıyorum. Mekiki fazla yapıyordum ama işe yaramacağını duydum. Asıl dikkatimi çeken şu ki: Benim 3 katımı yiyenlerde göbek yok ama adaletmi bu şimdi? Neyse, Allahta beni böyle yağlı yaratmış yapacak bir şey yok adam gibi spor yapmak lazım. Şimdi, göbek eritebilenleriniz varsa, nasıl erittiğini söyleyebilirmisiniz?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• ekmeği kesmekle başlayabilirsin :)) valla bende öyle göbüşlüydüm bir zamanlarda spor yaptıkça ve yemeği azalttıkça gidiyor. bide yediklerinde önemli. insan iyi sindiremediği için kilo alır bunu sakın unutma. sindirimi kolay şeyler yersen ne kadar fazlada yesen yine okadar kilo almazsın. yoğurt tüketmeye gayret et ;)

0|0
    0|0
    • Her akşam yoğurt yiyorum artık ama ekmek yemiyince doymuyorum bizim yurdun ekmekleri küçücüktür. Tanesi 13-14 cm geçmez ve incedir. Bir kahvaltıda bir de akşam yiyorum.

• Yok kıbrısla işim olmaz. Haftaya diyetisyene gideyim bir bakalım ne diyecek bana pazartesiye randevu aldım tahlillerimde çıktı.

• bencede uzman birinden yardım almanda fayda var ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• 3 Beyazdan uzak durr nadiren kullan Günde 1km tempolu yürü sabah aç karnına ılk su iç bide saat 4ten sonra yemek yeme ben 107 kg 2aydır uyguluyorumm Şu an 80 kg deneee basarirsinnn

0|1
    0|0
    • 4 ten sonra acıksan ne yiyorsun peki? Ben gece 2-2.30 a kadar uyumam. Uyku tutmaz çoğunlukla ve 5-6 saatte bir acıkırım.

• Mekik şart

0|1
    0|0
  • sekerlı ve karbanhıtratlı besınlerden uzak dur

0|1
    0|0
  • Ben erttim baklavam var Şu an :)

0|0
    0|0
    • Nasıl?

• Kardio kardeş koşu bisiklet falan

• Koşu yapıyorum ama bisitklete zaman yok. Günde 20 dakikaya yakın koşarım sonra 150 mekik.

• Mekikle erittim

0|0
    0|0
    • Ne tür bir mekik yaptın ve kaç defa yaptın?

• Mekiki kesmeyim o zaman. Her gün 150 tane yapıyom 30 a bölüyom 10 dakikaya bitiyor. Karında yanmadan doğru yaptığımı anlıyorum.

• Mekik işe yaramaz diyen kimse baya sıkıntılı herhalde. Boksörler karnı mekikle sıkılaştırır. Hiçmi görmemiş

Yükleniyor...