Devlet memuruyum Adam dövsem ne olur??

S.a arkadaşlar.Köyümüzde bir devlet hazinesi tarlamız var.Ama milli emlak tarafından sınırları çizilmiş bir hazine tarlası bu.

Sınırımızda bulunan bir şerefsizde özel bir ölçümcü bulup ki bu resmi değildir.Özel bir ölçümcü kim olursa olsun ölçer.Yeterki parasını ver.Sınırları yeniden çizdirmiş ve en az 30 metre kadar tarlamızı ihlal etti.Yasal olarak suç duyurusunda bulunduk ama birşey çıkacağını sanmıyorum.

Ben bu adamı tahrik ettiğinden ve tarla sınırını tecavüz ettiğinden dolayı iyi bir dövsem memuruyetimde bir problem ile karşılaşırmıyım?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• adam doversen bısey olmaz da adam senı dovmesın :)

0|1
    0|0
    • 206 kemiğini tuzla buz ederim.Erkek gibi karşıma çıksın yeterki.Geçen sınırlarına vardım ne ana bıraktım ne avrat.Biride delikanlı gibi karşıma çıkamadı.

erkekse çıksın 6 ay biberondan mama içirtirim.

• Saçmalamak için ep ey bekledin.

• her cevap aldığımda anında yazmaya kalksam ıster ıstemez yetıstıremem +sn soruna cevap bekledıgın gıbı ben yazdıklarımı beklemıyorum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• yinede kanunlarla hakkini aramaya calis insallah hak yerini bulur.siddete basvurursan yine basi belaya girecek olan sensin.

0|0
    0|0
    • Bizim kanunlar sağolsun kör değilsede topaldır.O yüzden sisteme güvenmiyorum.

• haklisin aslinda bende guvenmiyorum :( ama git basini belaya sok dicek halim yokya.guvenmekten baska care yok.en azindan bekle bir sonuc gelene kadar BENCE

• Teşekkür ederim.Bilmiyorum vallahi ama bardağı dolduruyor şerefsiz.Hayırlısı olsun.

Erkekler Ne Diyor 2

• kınama cezası galiba

0|0
    0|0
  • Tarla sınırınamı tecavüz etmişş yuuuh ne insanlar varya..

0|0
    0|0
    • Aynen öyle kardeş.Bırak onu a.q tarlaya diktiğimiz zeytinlerin hepsini sökmüş atmış.Kendinin yaptığını kesin biliyoruz ama görgü tanığı olmadan birşey yapamıyoruz.

Yükleniyor...