Erkekler soruma bakın :)

akşam başınızı yastığa koyduğunuz zaman sevgiliniz varsa onu düşünür müsünüz ?

0|0
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• Düşünüyorum tabi.Keşke yanımda olsaydı da beraber uyusaydık diyorum.Nefesi değseydi yüzüme diyorum.Kolumun üzerine boynunu sabitlese de yatsa diyorum.Sabah uyanıp kahvaltıyı beraber hazırlamak isterim.Çok masum hayallerim var da sevgilim yok..

0|0
    0|0
    • masum olmaları güzelde .. keşke olsaydı da hayal olmaktan çıksalardı :) sence her erkek senin gibi mi düşünüyordur ?

• hayallerden biliyorum değil tabi :D :D he sevdiğin var ve uzak dimi yanlış anlamadım dimi ?

• evet uzakta :(

Erkekler Ne Diyor 22

• Düşünmez olurmuyum insan hayatını adadığı birini düşünmez mi? Ama bu aralar onu çok özledim be kardeşim yanında olduğumun gözüne baktığımın kokusunu kokladığımın hayalini kuruyorum bazen gözlerim dayanamıyor hasretine usul usul düşüyo ona adadığım kristaller onudüşünürken uyuyorum hep rüyalarımda o var çoğu zaman sesi ile rahatlıyorum ve her uyandığım güne şükrediyorum benim hayatımda diye...

0|0
    0|0
    • +5 kardeşimmm ;)

• biliyorum :) teşekkürler

• Rica ederimmm :)

• ben yastığa başımı koyduğum zaman;

ben olmayan sevgilimle(imgelediğim güzel kız) elele kadıköyde ve beşiktaşta gezdiğimi,bir bankta oturup onun gözlerinin içine bakıp "seni çok seviyorum" demeyi,onunda gözlerinin parladığını hayal ediyorum..

ama dedim ya bu sadece hayal..keşke gerçekten bir sevgili olsa da onu düşünseydim..ama yaş 32 bundan sonrada büyük ihtimal olmaz gibi..:(

0|0
    0|0
    • aşkın bir yaşımı varmış :D hiç duymamıştım :)

• doğru söylüyorsunuz..bu güzel yorum için teşekkür ederim..Tabi ki Allahıma binlerce şükürler olsun.Allah kimseyi herhangi bir uzvundan mahrum bırakmasın..

ama insanız işte bu tip düşünceler aklımıza geliyor ne yazık ki..

• evet yinede düşünmeden duramıyo insan :D

• sevgilisi olsada olmasada bir kızı düşünür ve ne kadar saçma olsada cok cok hayel kurarız . bende kızları cok merak ediyorum siz cok kuruyomusunuz yanı suraya gıtsek soyle eylensek sunu yapsak boyle olsa felan saplantı yapıp . aman saçmalama boyle bir şey olamaz boş hayal kurma diyomusunuz ?

0|0
    0|0
    • emin ol eğer sevdiğimiz bir erkek varsa ve ciddi düşünüyosak onunla yani evlenmek gibi .. işte o zaman hiç aklımızdan çıkmaz ki :) ve hayır hiç bir hayal boş olamaz eğer gerçekten kurmaya değerse :)

• boş insanların boş hayalleri ...

• her insan boş değil sadece tanımak gerekir :)

• her an düşünürüm ama

bide gece yatakta kimse yokken etraf sessizken diğer bütün düşüncelerde "O" olur.

0|0
    0|0
    • sence her erkek düşünüyor mudur ?

• Dua edelim :)

• herşey duayla olmuyor biraz çabalamak lazım.

• uzun uzun baktım:) not:cevap kısaymıs

0|0
    0|0
  • seviyorsam düşünürüm tabi :)

0|0
    0|0
    • sence bu her erkek için geçerli mi ?

• her erkek aynı olmaz ama :D

• yok yok aynıdır :D en romantiğinin bile içinde bir odun kırıntıları görebilirsin :D evlendikten sonra anlarsın ne demek istediğimi :D

• Hayır, bu ayki kredi kartı ekstresini düşünürüm..

Romantizme gerek yok !

1|0
    0|0
  • fantazi anlamında mı?

0|0
    0|0
    • hayır sadece masum olarak :)

• kacırma zaten)) bu devirde aileler daha anlayışlı önce bir istesinler vermezlerse kaçırırsın:)))))

• aslında zaten asıl o zaman herşey mahvolucak :(

• seviyorumsam her dakika düşünürüm (L)

0|0
    0|0
  • beynin 1/4 kısmında bile aklından geçirmeyen bence duygusuz molozdur..

0|0
    0|0
  • onun hayalini kurmaktansa gidip onunla beraber hayal kurarım :)

0|0
    0|0
  • Hiç aklımdan çıkmıyor ki :) kafamı yastığa koyduğumda rüyama gelmesi için dua ediyorum

0|0
    0|0
    • eğer her erkek sizin gibiyse yaşadı kızlar :D

• o anlamda da haklısın :) ama en azından düşündüklerini ifade etseler harika olur :)

• Herşeyi erkekten beklememek lazım, ona yoğunlaşırsan zaten hissedersin,kadınlar zeki dir ve içgüdüleri çok başarılıdır :)

• Erkek olabiliriz ama insan değiliz. Düşünmeyiz yani.

1|0
    0|0
  • Başkasını düşünüyorsan bir problem var demektir zaten ;)

0|0
    0|0
  • düşünürüm. ama bu süreç uzarsa bu düşünme olayı, konu sapıyo bende

0|0
    0|0
  • Tabiki başka ne düşünecem

0|0
    0|0
  • olsa düşünürdüm herhlde :D

0|0
    0|0
    • peki onun hakkında en çok ne düşünürdün ?

• düşünmediğim an yok ki :)

• o zaman ne mutlu sana ve o kişie çok şanslıymış :=)

• yok sevgilimi düşünmüyorum cunku basımı yastığa koyduğumda oda yanımda oluyordu

0|0
    0|0
  • düşünürüm niye düşünmeyeyim ki :)

0|0
    0|0
  • Yok be :) O beni düşünsün

0|0
    1|0
  • başımı yastıga koymama gerek yok ki 24 saat aklımda

0|0
    0|0
  • sevgilim varsa sevgilimi düşünürüm yoksa kiminle birlikte olmak istiyosam onun hayalini kurarım. hayal gücünün sınırı yok nasılsa =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• düşünürüm. hatta kokusunu yastığıma sıkıp kafamı da yastığa gömüp öyle uyuyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...