Galatasaray da sneijderinle selçuk inanın arası bozuk kim haklı kim gitmeli?

Sneijder le selçuk inan kavgalı birbiriyle konuşmuyorlar bile bu yüzden sneijder galatasaraydan gitmek istiyormuş sizce kim gitmeli bana kalırsa sneijder gitsin çok havalandı

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ne alakası var? Kim nerden dedi, şu frikik konusunda Sneijder Real Madrid'de, Inter'de falan tartışmasız frikikçiyken Selçuk İnan hiçbir frikiği kendisine bırakmayıp trip atıyor, ona sinirlendi.

Ula şu Galatasaray taraftarında Sneijder'in havalandığını iddia eden tipler de var ya, yuh. Adam klübün tapusunu istese kendince haklı la sen ne diyorsun?

0|1
    0|0
    • Frikik bardağı taşıran son damla oldu frikikten kavga etmediler

• Her yere yorumları yapıştırmışsın heyecan yapma sneijder gitti demiyor gidebilir diyorum giderse ne olmuş yani sneijderler futbolcular geçici galatasaray kalıcıdır bunu bir türlü ögrenemediniz giderdede gitti başkası gelir ben olacakları sanki gidecekmiş gibi bir heyecan her yere yorum yapma çabası sakin olsana biraz derin bir nefes al...

• Duzgün konuş bazı insanlar gibi şizofren olma sitede çok şizofren var bişey anlatırken çok heyecan yaptın gerçekten biraz sakin ol

En İyi Kız Görüşü

• Sen nerden biliyorsun yanlarında mıydın

0|0
    0|0
    • Haberleri okumanı tavsiye ederim

• gs hakknda haber okumuyorum

• Ben okuyorum o Zman bana yanın da miydin deme

Erkekler Ne Diyor 12

• Nedense başarısızlık olunca bu tip sorunlar ortaya çıkıyor , bu adamlar birbirini sevmiyordu zaten

Gemi batınca önce fareler kaçarmış

0|0
    0|0
    • 2 yıl men geliyor diyorlar futbolcularda ister istemez etkileniyor sneijder kesin gidecek diyorlar twitter da bilemedim eğer vefasızlık yapıp giderse ayıp eder şino

• Öncelikle bu soruyu soran pembe gizlinin Fenerli olduğunu anlamak pekte zor değil, bence sen kendi takımındaki olaylara baksan mesala şu Pereria Van Persie gerginliği ne zaman bitecek biraz bunlarla ilgilensen senin için daha iyi olur. Çünkü bizde takım gol atınca yedek kulübesinde kıskançlıktan ağlayan Persie gibi oyuncular yok.
    Sneijder dünyanın en iyi frikikçilerinden biri, onun kullanmak istemesi normal.

0|1
    0|0
    • Gizli soruları soran fenerli mi oluyor?

• Sneijderle Selçuk İnanın arası zaten hep kötüydü Selçuk ilk geldiğinde sneijdere pas atmıyordu ama başarılar gelince bunlar idare edildi yani görünmedi ama başarısızlık olunca bugün herşey gün yüzüne çıktı. Kim gider bilmem ama Sneijder giderse hem gs için hem Türkiye ligi için büyük kayıp olur.

0|0
    0|0
  • Selçuk gitmeli tartışma için değil ama 2 sezondur orta sahada uyuduğu için futboldan anlayan selçuğun ilk 2 sezon ve son 2 sezon arasında ki farkını anlar resmen uyuyor sahada inanılmaz basit verimsiz oynuyor..

0|1
    0|0
    • Selçuk gitmesin türkiyede selçuk gibisi yok sneijderden çok var

• Sneijder den çok var derken ben Türkiye ligini kast ettiğini düşündüm avrupada tabiki var ama o saydığın isimlerin hiç birini alamaz gs ayrıca ws1o u asla o paraya satamaz gs..

• Bende avrupadan kast ettim zaten türkiyede yok tabi avrupada bir çok futbolcu var sneijder gibi mesut özil david silva dememe bakma aklımda kalan bunlar çin kulübü servet istiyor giderse kendi kaybeder

• Hepsi gitsin

0|0
    0|0
  • niye gitsinler ya senin evinde aileden biri tartışınca diğeri hemen evimi terk ediyo ey Allahım ya :)

0|0
    0|0
    • O farklı bu farklı şimdi aynı kefeye koyma ikisini bir takım da küslük olursa o takımdan hayır gelmez

• Bir takımda küslük olursa gruplaşma olur gruplaşma olursa takım da taktik futbol konuşulmaz bişey olmaz ne var bunda diyip işin içinden çıkmaya çalışıyorsun kendini kandırmaya devam et böyle sneijderin menejeri galatasaraydan ayrılması için elinden geleni yaptığını bilmeyen yok çinden gelen teklifleri de bilmeyen yok niye olmasın

• İki isimde önemli takımdan ayrılacaklarını pek sanmıyorum tabi Sneijdere Çin den uçuk bir teklif yapmazlarsa

0|0
    0|0
    • 2 yıl men geliyor durur mu sence ya gidecek ilk kişi o olacak

• Ben baktım hiç göremedim çünkü Googleye Sneijder Ballondor yazınca çok şey çıkıyor:) Ama Q7 nin bir resminin olmaması enterasan.
      Mevki olarak tartışmıyoruz isim olarak tartışıyoruz amacım kimseye laf atmak falan değil

• @-Wes10- elimde olan bir durum değil xperim yettiği zaman bizzat sana buradan Q7 adının bulunduğu linki atarım İsimler mevkilerin göre tartışılır bence neden olsa pozisyon farkları var neden olsa birisi merkez oyuncu diğeri ise kanat. :)

bu arada quaresma ballon d'or yazdığında ekranda Kocaman Ballon d'or 2007 yazar oradan alt listede Quaresmanın ismini göreceksindir .

• Kimsenin bir yere gittiği yok. Medyanın uydurması. O kadar da vahim bir olay değil.

0|0
    0|0
    • Sneijder öyle demiyor kendisi de gitmek istiyor menejeri dünden razı satılmasına

• Adam kendisi dedi Galatasaray'da çok mutluyum diye. Nerden uyduruyorsun kariyerinin baltalandığını

• 2 yıl men geliyor durmaz sneijderden bir sürü futbolcu var

• Sneijder gitsin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gonderilmesi gereken 10 15 oyuncudan ikisi bu ikili.

0|0
    0|0
  • Sneijder zaten çok bile kaldı. Avrupa yok doğru düzgün takım yok. Gitsin daha kaliteli bir takıma

0|0
    0|0
  • senin 50 vatandaşın ölmüş sen hala ne peşindesin yazık size. gavurlar daha vefalı sizden

0|0
    0|0
    • Haklısın allah rahmet eylesin düşündükçe üzülüyor insan aklıma getirmeye çalışıyorum

• Allah yardımcıları olsun diyorum ben yardım edecem gibi bişey demedim allah ailelerine yardım etsin yani anlamadın neyse

Kızlar Ne Diyor 2

• İkiside gidecek sezon sonu

0|0
    0|0
  • Umarim aralari Pörsü ve Vitor kadar kötü değildir zaten Pörsu gitsin çok kötü oynuyo fenerin huzurunu bozuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...