Body yapmak 1.75 üzerine mi yakışır?

Benm görüşürüm böyle 1.75 altına kötü gidior kaslı vücut arkds 1.72 zaten kısa vücut yapacagım dior sizce de yakışır mı 1.75 altına ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendini nasıl iyi hissediceksen onu yap bende 1.76 boyundayım herkesin dediğini değil kendi dediğini bak hiçte yanlış anlamayın ama etrafımda ne 1.80 boyundan uzun adamlar var kas bile yapsalar bana gelip nasıl böyle oluruz diye soruyolar sporu spor için yap karı kız için değil ;)

0|0
    0|0
    • birader karı kız için yaptımı nerden uyduruyosun anlamıorm konuyu nerden nereye çekion ben sana boyunu mu sordum benimde 1.83 boyum var ama istediğim bir vücut oturmadı tam

• Çok imalı ve dolaylı konuşan birisiyim yapıcak bişey yok :)

• =)

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır yakışmaz :S

0|0
    0|0
  • cep herkülü oluyorlar sonra

0|0
    0|0
  • Yok yakışmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 175 üstü değilde 183 üstüne yakışır 172 yse sakın yapmasın mümkün olduğu kadar ince olsun uzun gözükür.

0|0
    0|0
  • yakısır neden yakısmasın ... omuzlar falan saglamsa bildigin pehlivan olur

0|0
    0|0
  • sen kendinle barışık ol müdür! bunun boyla alakası yok sen yap sporunu emin ol begenen biri olur ; ) kapiş...

0|0
    0|0
    • benim boy 1.83 soruyu nerenle okuon birader

• cibiliyetsizlere bilim öğretmek , terörüste kılıç vermeye benzer der MEVLANA

• mevlananın sözünü kirletiyorsun dostum balık hafızanla =)

• yakışmaz tosbağ gibi oluyorlar. 175 boy 75 kg nun üstüne cıkmasınlar mesela hele 170 in altı olanlar :(

0|0
    0|0
  • Niye yakısmasın cok kas kimseye yakısmazz zaten ama hafif kas kısada olsa yakısır tek püf nokta fazla omuz calısmasın yoksa kafası kücük kalır D:Ayrıca 1.72 Kısa boy değildir.

0|0
    0|0
    • hacı bn 1.83 üm gözüme cok ufak gelio o boy grupları ama

• Hocm boksta siklete göre oldugu icin her kg hakkını vermemiz lazım güc olarak ondan :D Eyw

• bende kick boks yapıorm yeni başladım bakalım

• Fit bir vücut yaparsa yakışır.

Abartırsa dahada kısa gözükür.

0|0
    0|0
  • Eğer yağ oranı düşük ve fazla kas şişirmeden yaparsa yakışır aksi halde kötü durur.

0|0
    0|0
  • Yakışır kanka.Çok şişmediğin sürece yalışır.

0|0
    0|0
  • Boyu kısa olan erkekler kudurmus ama gerçekler böyledir.

1.70 fit bir adamlar 1.86 fit adam bir değildir. Uzun boylulara daha çok yakısır tabiiki. Diğer türlü inşaat amelesi gibi görünüyorsun

0|0
    0|0
  • Her boya yakışır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...