"Hayat Devam Ediyor" dizisini şikayet etmek istiyorum, ne yapabilirim?

ben sizden birşey rica ediyorum hala kendıme gelemedim ben hayat devam ediyor denilen diziyi şikayet etmek istiyorum çok kötü, çok igrenç, çocuklarımızın ahlakını bozabilecek bir dizi

bunların kötü olduklarını biliyorlarsa bu tarz şeyleri dizi haline getirip türk toplumunn psikolojisini bozucaklarına bunların önlemını alsınlar. aglamaktan hala gözlerım şiş. bu nasıl bir dizi? masum kırmızı gülden zaten bu kadar bir dizi beklenırdı

ltf bu konu hakkında bana yardım edin

0|0
21|13

En İyi Kız Görüşü

• ne yapabiliriz bilmiyorum gerçekten! zaten iğrenç diziler var! sürekli piskoloji altüst ediliyo!

1|0
    1|0
    • haklısın , sadace Türkiyede 300 dizi varmış , brezilyayı beil geçmişiz, maalesef kendi orokonrolümüzü sağlayı, izlememeliyiz, verilebeilecek tek ceza bu

• o zaman cnbc-e nin güzel dizileri oluyor , sonunucunda daha fanstaik diziler , insanın beynini çok meşgül tutmuyor. Bir kadın için en iyisi dizi yerine alışverişe çıkıp reyonlara gözgezdirmek daha iyi gibime geliyor

• aslında en dogrusu izlememek ama ben bır bakayım dedım yıkıldım sınırlerım bozuldu en güzeli acıcan haff bır muzuk dınlerken uyuycan

Erkekler Ne Diyor 13

• yabancı diziler varken türk dizilerinin Allah belasını versin... aptalca salakça para uğruna binleri ekranlara kilitleyen zihniyete lanet olsun... e2 takıl cnbce takıl ;) hem birşeyler öğrenmiş oluyoruz bu sayede.. ayrıca mahsun kırmızıgül ne zaman iyi bir şey yaptı ki ! peeh

0|0
    2|0
  • neden? turkiye gerceklerini gorunce mi bozuldun? dizide gorduklerin gercek hayatta kat be kat yasaniyor!

6|1
    0|1
  • Yaw arkadas madem cocuklarin ahlakini bozacak izletme cocuklara,madem pisikolojini bozacak izleme o zaman ama Turk toplumu diye genel olarak konusma hicbir zaman.Bu yuzden RUTUK un var olusuna da bastan karsiyim habire "Turk alie yapisna ve ahlakina uygun degil" diye herseye sansur geliyor,su Turk ailesi kendi yapisna ve ahlakina uygun seyi kendisi secemiyor mu ki baskalari karar veriyor buna.

2|1
    0|0
    • İşte boyle kitleleştirdiğimiz için her bir altı ufkumuz genişleyemiyor...

• Benim gibi yap. Bak neden bahsettiğini bile bilmiyorum. CNBCE'yi takip et kafana göre dizi mutlaka bulursun. Türkiyede yapılan dizlilerin mantığı az maliyetle nasıl daha çok para götürürüm mantığıdır. Bu yüzden oturup kafa patlatmayı tercih etmez senaristler. Ya eski bir romanı, ya da toplumsal bir meseleyi alır evirir çevirir halka itelerler. Teslim olma bunlara.

0|0
    1|0
  • halının altına süpürmeye devam edelim öyle mi?

2|0
    0|0
  • şikayetinin ne olduğu hakkında en ufak bir ipucu vermemişsin. rahatsız oluyorsan izlememeni tavsiye ederim. mesela ben şikayetinin ne olduğunu bilmediğime göre izlemiyorum ve gerilmemişim, strese girmemişim, sinirlenmemişim... tavsiye ederim...

2|0
    0|0
  • Evet konu biraz ağır sana katılıyorum ama sinema tadında bir dizi çekmiş Mahsun Kırmızıgül.Bu yüzden izlettirdi kendini, hem çok akıcı hem de etkileyiciydi ilk bölümü.Kim ne derse desin Mahsun'un sinema konusundaki yeteneği tartışılamayacak kadar iyi..

0|0
    0|0
  • İzleme Ve İzletmeeee !

0|0
    0|0
  • mahsun dizimi yapmış :S:S:S

0|0
    0|0
  • Ne şikayeti ya dizi süperdi

1|0
    0|0
  • bosver Allaha havale et

0|0
    0|0
  • ben bu filimin kaldırılmasını istiyorum çocuklarm etkıleniyor

0|0
    0|0
  • RTUK internet sayfasindan sikayet edebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• o dizi acı bi gerçeği günyüzüne çıkarmayı amaçlamış herkes izlemek zorunda değil sadece kanal d yok bu ülkede diğer kanalları izlersiniz sorun olmaz

4|0
    0|0
  • her aksam dizi her aksam dizi ,dizilere bayılan tek toplumuz.. hiç birini izlemiyorum böylece ne stres oluyorum ne geriliyorum... film alıp film izliyorum benc esend eöle yap bırka bu dizileri

1|1
    0|0
  • Bir şey farkedilmeden önlem alınamıyor ne yazıkkı .. doğunun ne halde olduğunu bilemiyoruz medyanın ve okuyanlar olduğunda gazete kitap dergilerin bu tür yayınları olmadığı sürece..

Ben bu diziyi çok beğendim ve Mahsun'u yine tebrik ettim.

Çocuklara gelince... sana katılıyorum, bu diziye en azından bir +16 yazısı eklenmeli. Ve ailelerinde bu konuda dikkatli olmalı.çocuklarını düşünen aile izletmesin.ama kesinlikle yayından kaldırılmamalı hatta desteklenmeli

2|0
    0|0
  • Behlül kendi yengesini becerirken kimsenin çocuğu ahlaksızlaşmıyordu ama.

Yoksa aradaki yastık mı terbiyeli kılıyordu o diziyi?

Bırakın Allah aşkına yaa.. Beğenmeyen izlemesin.

1|3
    0|0
  • Cuma günü reyting'de 1 olmuş. Mahsunu sevmem ama deyindiği konu gerçekten tam bir Türk gerçeği. Yaşanılanları görmemiz için anlatılan bir belgesel olarak görebilirsin.

Ayrıca sana kimse zorla izlettirmiyor. Gerçekleri görmek insanları bu kadar rahatsız ediyor işte.

1|0
    0|0
  • Açma o kanalı.Başka kanalda başka şeyler izle.Hem gidiyorsunuz çocukların yanında izliyorsunuz ondan sonra vay efendim çocuklara kötü örnek.Siz önce iyi bir izleyici olun.Bir şeyin kötü örnek oluşturduğuna inanıyorsanız o programı izlemezsiniz.

2|0
    0|0
    • ılk önce ben kesınlıkle kızıma ızletmedım hatta o gun acmadım ama gecen gece gec saaatte verdı ve kızım uyuyrdu bır bakayım nasıl bır dızı dedım yıkıldım evet ızlemek en dogru cuma gunlerı asla tv acmm ve kızımda kesınlıkle okul bıtene tv seyretmez tatıl gunlerınde yıne ders çalışır ve kıtap okur yaz aylarındada kurslara katılır

• biz ne kadar görmek istemesek de bu gerçekler bu ülkede yaşanıyor!

bence saçma sapan birçok dizinin aksine bize bizi anlatması açısından takdir ettiğim bir dizi. çocuklara izletmemek gerek ama bizler çocuk değiliz.

0|1
    0|0
  • Ne alaka ya tamamen gerçekleri yansıttığı için mi çocukların psikolojisi bozuluyo?

Fatmagüldeki tecavüz sahnesini, Aşk-ı memnu daki sevişme sahnelerini, Recep İvedik'in küfürlerini duymuyo mu aynı çocuk?

Kesinlikle katılmıyorum düşüncelerine. İstemeyen izlemez izletmez ama böyle bi savaşa girmek bencillik saçmalık...

2|0
    0|0
    • kafana göre yorumlamısın ben kızıma ne recep vedıkmı ne onu ne sevışme sahnesı ne fatma gul tarzı seylerı seyretamam ben onu cuma degıl gec saaatte kızım uyurken baktım ama yıkılıdım asla seyretamam artık ve sızın gıbı ınsanlar oldugu sürece bu tarz düzen devam edıcek şşikayet edılse bu kötuluklere son verlse yaşanaz bu düzen

• Kızına fatmagülü recep ivediği izletmeme lüksün varsa bu diziyi de izletmezsin olur biter.

Kusura bakma Türkiyenin en büyük yarasından bahsediyo gibi konuşuyosun.

• aşkı memnuyu izlerken şikayetçi olmuosunuz,da mahsun hayatın gerçeklerini ortaya koyuncamı rahatsız oluosunuz rahatsız oluosan izleme...

3|0
    0|0
    • 14 15 yaşında kim evleniyo artık ya neresi gerçek ? aştık biz onları ;)

• ne kadar takmısınız bu aşkı memnuya oda ıgrenctı ama du dızı kadar degıl evet en mantıklı yapmm gereken izlemmemk ama sız gıbı toplum oldugu sürece o kçk yavrular evlendırılır

• yavruları evlendiren bizmiyiz beee biz onların evlendirilmesini onaylamıyoruz fakat böyle şeyler oldugunun farkındayız sadece...oyasta evlendirilmlerine tabiki karşıyızz..

• RTÜK Kurumu bugünler için var. Arayacaksın; şikayetinin sebebini , hangi bölümde nasıl bir sahneden rahatsızlık duyduğunu , neden kaldırılması gerektiğini usturuplu bi dille izah edeceksin. İcabına bakacaklar , yapım sorumluları hakkında soruşturma açacaklar , incelemeye alacaklar , gereği neyse kanunlar doğrultusunda yapılacak.

RTÜK: link

İletişim: 444 11 78

0|1
    0|0
  • Dün akşam bir kısmını izledim ve 10 dakika geçmeden kapattım.Çok saçma Mahsun'dan zaten anca böyle diziler çıkar.Merak etmeyin dizinin ömrü bence en az 1 ay.

1|0
    6|0
  • bence gayet ıyıydı çok gercekcı bunlar senın hosuna gıtmeyebılır dışarda yaşanan seyler bunlar gerceklerı gormek hosuna gıtmedıyse bakmayabılırsın ama bnce oldugu duruma sukretmelı ve sıkayet etmemelısın

2|0
    0|0
  • acaba ilerde eşinle falan tartışsan çocukları bu kadar düşünecek misin çok merak ediyorum..ayrıca diziyi izlemedim ama yok kapıcı zengin oğlan ilişkisi , yok akrabaların birbirinin eşlerine göz dilmesini konu alan dizilere göre daha ahlaklıdır konu itibariyle..orda kapatma düğmesi de var kapa o zaman.

0|0
    0|0
  • rahatsız oluyorsan izlemezsin ama milletin ekmeğiyle oynamaya hakkın yok !

gerçekleri görmek neden bu kadar rahatsız ediyor insanları ?

1|0
    0|0
  • gerçek olan neydi ben hala anlam veremiyorum evet 50-60 yaşındaki adamlar 17-18 yaşındaki kızlarla evleniyor ülkemizde ama 15 yaşında bir kızın 70 yaşındaki-daha büyükte olabilir- biriyle evlenmesi çok yapmacıktı yemişim bekaretini

0|1
    0|0
    • Sen yiyebilirsin ama başkaları o bek�ret için insan öldürüyor.

• bahsettiğin insanlar cahil ve bir o kadar bilinçsiz başkası yapabilir ama ben bu davranışı kınıyorum

• benım derdım bekaret degıl çok kçk yaşyta bır çocugun evlenmesı işte siz gibi kafalar oldugu sürece bu düzen böyle gider

• Izleme.

1|0
    0|0
  • Kanalı değiştir.

0|0
    0|0
  • et tabii, hatta türkiye devletini sikayet etmisken.

0|0
    0|0
  • Baya izlemissin diziyi anlasilan.

0|0
    0|0
  • hayırdır bu ne alınganlık?

0|0
    0|0
Yükleniyor...