Sizce dört büyüklerin en büyüğü kim?

Fenerbahçe benim için :) en büyük spor tabi..

0|0
15|27

En İyi Erkek Görüşü

• sorulur mu Fenerbahçe tabiki. Eğer kulüp varlığı olarak söylüyorsan, yani parasal büyüklük olarak, Fenerbahçe = 6,5 tane Galatasaray, 11 tane Beşiktaş yapıyor onu söyliyim. Yok eğer sportif başarı diyorsan, Türkiye tarihinde 2011 yılında 5 branşın tamamında şampiyon oldu FB. Eşi benzeri yok daha. Galatasaray, Beşiktaş futbol kulübüdür. Fenerbahçe ise spor kulübüdür, cumhuriyettir. Federasyonunu üzeirnde büyük bir camiadır. 17 kulüple tek başına mücadele etmektedir. GS nin baskette ve diğer branşlarda hali içler acısı. BJKyi büyük saymıyorum. İki büyük var FB ve GS. Ama en büyük tabi ki FB.

1|2
    4|1

Erkekler Ne Diyor 26

• Beşiktaşla Feneri toplasan 1 Galatasaray etmez Türkiyede hiçbir takım Uefa kupasını almadı ve hiçbir takım Galatasaray olmadı

4|1
    2|2
  • Tabiki Galatasaray (Heryerin Kralı) ;););););)

5|0
    2|1
  • 4 büyüklerden demeyin en iyi 4 takım deyin. 4 büyük allah peygamber efendimiz melekler kuranı kerim. Bunlar Büyüktür Bunlar Kutsaldır. Büyük Deyip Durmayın Altı Üstü Takım Sanki Takımı Tutunca Sana Paramı Veriyorlar Fanatic Olsan Ney Takımın Tutuyorsanız Abartmayın.

1|0
    2|1
  • Oyuncular açısından bakarsam Galatasaray dünya yıldızlarını topladı. Her alanda çok iyi topçuları var. Ama kalbimiz Fenerbahçeyle atar. =)

2|1
    3|1
  • şanlı 110 yılıyla BeşiktAŞK

0|2
    3|0
  • Galatasaray :)

5|1
    3|2
  • geçmişe bak gs geleceğe bak gs

her zaman galatasaray

4|0
    3|2
  • İNEGÖLSPOR bizim gönüllerimizin büyüğüdür <3

Ancak süper ligde en büyük derseniz BEŞİKTAŞ derim :))

0|1
    2|0
  • bence dört büyük diye birşey yok şahsen trabzonu ve beşiktaşı fb ile aynı klasmanda görmüyorum ben fenerbahçe taraftarıyım tabiki fenerbahçe ve galatasaray dışında büyük takım yoktur bu ligte beşiktaş anca diğerlerinin yanında büyük trabzonsa tırıvırı heleki 5 büyük diye zırvalayıp bursayı dahil edenlere dahada kızıyorum bursa büyük takımsa böyle lig olmaz olsun :D

0|1
    3|1
  • Fenerbahçe..

Sıradaki soru lütfen..

1|2
    5|1
  • fenerbahçe tabikide (millet gsliyim garibanlar sevinsin diye dedim)

2|0
    5|1
    • Fenerbahçeyi görünce eksi vermiştim kusura bakmayın. +1

• FB TABIKI çDD

1|2
    5|1
  • Galatasaray tabi ki;)

5|0
    1|2
  • Futbolu sevmem Fenerbahçeyi severim :)

2|0
    4|2
  • En Büyük GALATASARAY

2|0
    0|0
  • kim büyük bilmem bana göre BEŞİKTAŞ bence bu soru türkiye hangi kulup şerefli deseler başta beşiktaş olmalıydı beşiktaş şerefli ikincilikleri seviyor beşiktaş çok çok şampiyonlukları çalındı hepsi haram zıkkım olsun büyük olacağıma şikesiz şerefli kulup olayım daha iyi

0|0
    2|0
  • Fenerbahçe

0|0
    3|0
  • Beşiktaş :)

0|1
    5|1
  • 4 büyük diye bir şey yok. Tek büyük var. O da GALATASARAY

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe :)

0|1
    2|0
  • Beşiktaş tabikide.

0|0
    2|1
  • GÖZTEPE benim için

0|0
    3|2
  • TRABZONSPOR

0|0
    5|2
  • ne büyüğü ya 3 büyük yalanını bozarım ben,

BURSASPOR luyuz kızım biz

gerçek büyük burda

0|0
    5|3
  • sırf soru olsun diye sorulmuş bir soru heralde bilmiyen yok FENERBAHÇE hem şampiyon hep UEFA şampiyonu hemde super kupa bizimdir ;)))

0|2
    3|0
  • büyüklük kriterlerin neler bilmiyorum fakat fenerliyim.

1|0
    5|1

Kızlar Ne Diyor 15

Yükleniyor...