Neden insanlar sesiz kişilerin üzerinde hakımıyet kurmak ısterler?

bazı ınsanlar kendının ıyı oldugunu ve cevresıne ıyı gozuktugunu ayrıca hep herkesın ıyı olmasını calıstıgını solerler.ama herkesı kıran ınsanda o degılmıdır? bole ınsan karekterıyle karsılastınız mı sız ne dusunursunuz?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Soruyla başlığı farklı anladım ben okurken:/ Başlığa cevap vereyim ağzına vur lokmasını al olmayacaksın.Sessizliğin bir erdemi vardır ama nerede o sessizliği bozacağını bilirsen kimse üzerinde hakimiyet kuramaz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fzlasıyla karşılaştım. Bu tip insanlar yarı insan yarı insan değildir. Bir kişi karşısındakini acımadan kırabiliyorsa inan o iyi niyetli birisi değildir. Bu devirde insanlr acımasız herkes birbirini pervasızca eleştirir oldu. Kimse dönüp kendine bakmıyor. Böyle kişilerle ne küseceksin nede bağını koparcaksın meraba meraba olcak. Çünkü küsünce arkandan konuşmaya başlar. Nötr ol ona karşı.

1|0
    0|0
  • bazen yalan söylemicem diye herkesi kırıyorum banane gerçekler acıtır. yalan söyliyim o mutlu olsun ama gerçekte öyle değil yalan yere mutlu oluyor neyse saçma oldu bu cümle.

0|0
    0|0
  • bence sessizlikten korkulur da ondan :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...