Eskişehir hakkında söylenebilecek şeyler?

arkadaşlar eskişehir hakkında olumlu,olumsuz,tavsiye,gidilmesi gereken yerler,kesinlikle gidilmemesi gereken yerler...?gibi sorulara cevap arıyorum :)görüşlerinizi merak ediyorum

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Çiğ börek yaparlar orda yedin mi canım?

0|0
    0|0
    • bebeğim yedim evet ama yağlı azcık :)

• Yağın içinde pişiyor o zaten :/ Olsun zaten bizim rumeli böreği daha güzeldir :)))

Erkekler Ne Diyor 5

• oncelıkle 1 2 gunluk gezıde gunduz kent park gezılmelı,odunpazar evlerı gezılmelı,sazova bılım kultur parkı gezılmelı,hamamyolunda guzel bır tur atılabılır ordan yuruyerek carsıda esnaf sarayı gezılebılır.yenıden yurumeye baslayarak adalara ulasılır. adalar ve kızılcıklı da tur atılıp bırseyler ıcılebılır.cafelerın bır cogu ordadır.ordan yuruyerek doktorlar caddesınde bır tur ve boyner gezılmelı..ordan kucuk bır bayır cıkılarak espark gezılebılır.esparktan cıktıktan sonra havelka kahve dıyarı ve kahve dunyasında bır kahve ıcılılebılır.en ıyı kahve havelkada benden demesi.kesınlıkle aksam yemegı leman kulturde bır okkesın hayalı siparısı ıle yapılabılır.pıde ve kebab cesıtı dusunuluyorsa somıne kebab veya posta pıde tercıh edılebılır.ama kahve dıyarında bır tıramusu yemenizi tavsiye ederım.aksam barlar sokagında bır bara gıdılıp oturulabılır olımpos enıyısı dıyebılırım. hafta sonu ıse gece 23:30dan sonra 222 club tavsiye ederim.hafta ıcıde ıyıdır ama fazla yogun olmaz.gırıs ucretı tam 35 ogrencı 25dir.hayalde bazı geceler kalabalık olur persembe ve cuma aksamı ıse burası da tercıh edılebılır. guzel vakıt gecırmenız dilegiyle ıyı aksamlar

0|0
    0|0
  • Eskişehir aşk şehridir...her yanı ayrı güzel

0|0
    0|0
  • sırf rap ortamı için bile giderdim

0|0
    0|0
  • İyidir heralde.

0|0
    0|0
  • Tam ogrenci sehri. Ortam falan cok guzel ama 2 kere gittim oraya, ikisi de tam bir fiyaskoydu.

Yasadigim olaylari yazsam, kitap olur.

Not : Saka bir yana, harbiden yazmayi dusunuyorum ha...

0|0
    0|0
    • merak ettim yaz:)

• Kapaga not dusecegim. "Lutfen gunes yokken okumayiniz. Bol ask icerir. "

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...