Squat kalça ve bacakları inceltir mi?

squat kalça ve bacakları inceltir mi kalınlaştırır mı? yemeği azaltıp squat yaparsak küçülür, yemeğe devam edip squat yaparsak büyür mü? lütfen bir el atın kurtulmam lazım.

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sen squati yaparsin yemegi azaltirsin. Kalçan küçülür ama daha Seksi gözükür sıkı gozukur. Çünkü yağ oranı dusuyor. Yemege devam edip yaparsan yaglanir ama kas kazanirsin. Bulk definasyon ilişkisi. Sen en iyisi clean bulk yap (Temiz beslen ne cok ye ne az ye temiz ye sağlıklı ye ) ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Toplanır kalçalar aşırı dikkat çekiyo ama squattan sonra ona göre karar ver tabi çuval gibi olmasından iyidir

0|0
    0|0
  • Kalça ve bacakları inceltip sıkılaştırmak istiyorsan plank yap derim..

Squat ile alacağın verimin kat kat fazlasını alırsın ve ayrıca karın bölgendeki yağlarda erir ve sıkılaşır..

Düz plank ve sağ/sol yan plank yapmalısın..

0|0
    0|0
    • ya ama ben o hareketi yapamıyorum. çünkü kalçam ve bacaklarım kalın ve kollarım güçsüz öyle duramıyorum ki

• dün denedim 50 sn yapabildim. ama dediğinizi yapıcam. çok teşekkürler😊

• Rica ederim :)

• Bölgesel yağ yakma yoktur.

0|0
    0|0
  • hee eritir ne mallar varya

0|0
    0|0
  • heralde yanlış çalışma olursa bacaklar çubuğa dönüp kalçalar diyarbakır karpuzuna dönüşebilir.

0|0
    0|0
  • Tam tersi kalınlaştırır

0|0
    0|0
  • squat kalçaları ve bacakları şekle sokar, sıkılaştırır. yani inceltir de. squat ve deadlift yaparak istediğin bir forma sahip olabilirsin.

0|0
    0|0
    • hip thrusts, leg litft, donkey kicks, wall sit falan yaparsam? incelir miyim kaslanır mıyım

• egzersiz hareketlerinin google görsellerde sonuna muscle used yazarsan hangi kasları çalıştırdığını görebilirsin. Eğer istediğin kısımları çalıştıran hareketleri yaparsan incelirsin yani forma girersin. Yağ dokusu farklılığından dolayı kadınların kaslanması çok daha zordur. O yüzden kaslanırım diye bir endişen olmasın. Büyük ağırlıklarla yapmadığın sürece kaslanmazsın. Büyük ağırlıklardan kastım 50 kg ve üzeri gibi.

• Hafif ağırlık ve kardio çalışırsanız evet incelirsun beslenmede dikkat ettiğini syrece

0|0
    0|0
    • ya kahvaltı olarak diyet için olan gevreklerden yiyorum. öğlenliğin de okulda olduğum için ekmek arası döner falan yemek zorunda kalıyorum. çok aburcubur yemiyorum. ama yine de sağlıklı besleniyo sayılmam bence yaptığım sporlar ters teper mi

• denicem teşekkür ederim😊

• Tamam sistemli bir programla denersen daha başarılı olurusn

• Yapış stiline görede değişir ağırlıklı yapıp yavaş yaparsan şişer mesela.. İyi besleniyorsan tabi

0|0
    0|0
  • aynen ınceltır

0|0
    0|0
  • sıkılaşır

0|0
    0|0
  • Inceltir hacim kazandirir kalcayi diklestirir yagli yemek tuketme ama karbonhidrat ve protein tuket

0|0
    0|0
  • yağsız beslenip yaparsan sıkılaşır

0|0
    0|0
  • squat inceltmez büyültür

0|0
    0|0
  • Squattan soğudum. bune her yerde squat squat squat kafa s.. cisiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Squat kalcayi dolgunlastirir cikik bir kalca olmasini saglar bacaklarda ve karin bolgesinde kas olusturur

0|0
    0|0
    • dolgunlaştırsın ama küçültsün de istiyorum. daha geçen sene 93 tü şimdi 97 ya delircem

• sikilasir.

0|0
    0|0
  • Bacakları ve kalçayı inceltmez fakat daha sıkı daha düzgün ve daha kalkık olur. Tabii bunun yanında beslenme ve suya da dikkat etmen lazım, ağırlıkla yaparsan da büyütürsün. Zayıflamak istiyorsan cardio yapabilirsin squat zayıflamak incelmek için değil de daha kalkık ve sıkı olması için diyebilirim

0|0
    0|0
  • Sikilastirir yemekde azalirsa

0|0
    0|0
  • squat kalçayı sıkılaştırır bacagı kalınlaştırır

0|0
    0|0
  • squat kalcayi sekillendirir kaldirir bacaklarida inceltmiyor kalinlastiriyor

0|0
    0|0
  • Kalçayı Belirginleştirir Bacakları Sıkılaştırır

0|0
    0|0
  • hayır ama toparlar

0|0
    0|0
  • et turu beslen artı squat senın ıcın faydalı olur

0|0
    0|0
  • Bana kalınlaştırıyo gibi geldi yaa 😕