Sefil Görünümlü Bir Portre Sanatçısını Sever Miydiniz?

Ben güzel sanatlar fakültesinde okuyorum.Öyle pek kılığı düzgün biri değilim.Durumum pek iyi değil.portre çiziyorum. sorum erkeklere.yüzüm güzel.ama pek karizmam yok.biriyle tanıştım.beni seviyor gibi.benden bu sebeplerden soğur mu?siz olsaydınız soğur muydunuz?adam zengin çünkü.çok zengin.deniz motoru ve aracı satıyo...ondan da maddi beklentim yok.

Güncellemeler:
gece yerlerine de gidiyormuş.mini etekli,saçı röfleli kadınlar yapışıyordur şimdi.onun da başını döndürüyordur kızlar. :(

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu halinle gayet doğal ve karizmasın. Yeteneğinle para kazanman küçümsenecek bir davranış olmadığı gibi aksine takdir edilecek ve imrenilecek bir davranış. Kendin olmaya devam ettiğin sürece pek de kafaya takacağın birşey yok gibi görünüyor. Kolay gelsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Maddi durumu iyi değil diye şahsen ben soğumam kimseden. Ama ne yazık ki ayrım yapılıyo bazen zengin insanların arkadaşları ve sevgilileride ona göre oluyo. Bence kendini fazla kaptırma ama soğuk falanda davranma tabi. Kendinede sefil deme bir daha ne güzel sanatçısın mesleğin var ilerde paranıda kazanırsın hiç bir sorun olmaz

1|0
    0|0
  • ya bazılarının hoşuna da gider.kimse alınmasın gücenmesinde ben her yeri görünen biriyle çıkacağıma daha usturuplu oturmasını kalkmasını bilen biriyle çıkmak isterdim.hatta benim böyle sessiz sakin narin tipler daha çok etkiliyor.

0|0
    0|0
  • İşçisin sen işçi kal :((

2|1
    0|0
  • Seni bu halinle görmüş beğenmişse neden soğusunki ama kendını sımdıden bu kadar kaptırma

0|0
    0|0
  • yağlı boya diye aldık

kara kalem çıktı

0|0
    0|0
  • Aldatır seni

0|0
    0|0
  • o zaten kadıana doymuş olmalıdır. sen sadece çeşit olabilirsin

0|0
    0|0
  • Bu şeklini bozupta sende özenmeye başladığın anda soğur

0|0
    0|0
    • hmm evet galiba haklısın.en iyisi kendim olmak

• normal birisiyse soğumaz.

0|0
    0|1
  • ben olurummm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• zengin olmayı üstünlük olarak görüp kendisiyle olabilitemi sorgulayan aklı 'sefil' kızdan ben soğurum açıkçası.Şimdi sefil görünür parası olunca tam sonradan görme olur böyleleri çok gördük etrafta

1|0
    0|0
  • severim

0|0
    0|0
  • evet döndürüyordur ama bu senle de başının dönmeyeceği anlamına gelmez. ya da seni tanıdı diye artık onlar ilgisini çekmeyecek anlamına da gelmez.

0|0
    0|0
  • eveeeettt sevrdmm

0|0
    0|0
  • Ben severdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...