Arkadaşlar sporla ilgili birşey sorucam?

5 tane bacak hareketini günde 50 kez tekrar yapıyorum alt bacağım ince sıkıntı üst bacaiğımda bugün aynada bakarken alt bacağımda sanki bir çıkıntı olmuş gibi geldi bacak kası o kadar kolay olabilecek birşey mi öyle olsun stemiyorum çünkü bırakıyım mı bu hareketleri?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Spordan sonra kas belli bir süre şişlik olur. Kas kolay çıkmaz bide ağırlık kullanmıyorsan

0|0
    0|0
    • yok kullanmıyorum squat step tarzı tapıyorum daha çok :D bu şekilde incelir umarım

• Squat kalça için çok iyi bir hareket umarım istediğin olur 👍

Erkekler Ne Diyor 3

• kasların pump dediğim olay oluyor yani en şişkin hali sen onu görüyorsun kasları direnç altında bırakmadıgım sürece kas gelişimi fazla gözlenemez sıkılaşır fitleşir ama

0|0
    0|0
    • ne kadar sürer ki bu şişkinlik olayı sabah yaptım sporu akşam farkettim bu olayı

• normalde 1 2 saate geçmesi lazım geçmedi ve agrı varsa doktora görün derim

• yo ağrı filan yok kas mı yaptım dedim bir an

• bacaklarını inceltme değil kas hareketi yapıyorsun sanırım

0|0
    0|0
    • squat step tarzı çalışıyorum daha çok

• Hergün yapıyorsan saçma. Kasinda dinlenme süresi vardir (48saat). Bu iş sabir işi ;)

0|0
    0|0
    • yani haftada 3 gün spor salonuna gidiyorum hergünde o 5 hareketi yapıyorum , fazla mı ki bu durumu görünce bıraktım zaten dinlendirdim bugün sadece spor salonuna gittim ne kadar sürede bir sonuç görürüm bıktım bu basenden

• 4 kg bişi degil yaparsin kalori hesabini duzgun yap yeterli ;)

• zaten onu dert etmiyorum şu basen bacağı eritmek benim meselem :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...