Benden uzun nasıl döverim?

arkadaşlar normalde kavgayı hiç sıkıntı yapmam ama okul ortamı olunca rezil olma durumu var ben 12 ye gidiyorum o geçen sene mezun oldu benim boyum 1.78 o 1.90 falan sevgilime yazmış uyardım dinlemedi kavga etmek isteyen benim ama benden 15 cm kadarda olsa uzun olunca düşünmüyor değilim ya rezil olursam diye sizce lavuğa nasıl girişeyim sağlam bir dayak atmam lazım görüşlerinizi bekliyorum şimdiden eyvallah

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Yardıma gelirim kanka ayıpsın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben senin yerinde olsam ki değilim boyum 1.94 neyse konumuza dönelim.(kısa bir övünmeden sonra). Önce konuyu analiz et kıza yazmış derken nerden yazmış? Önüne geçip taciz mi ediyor? telefonuna mı yazıyor? telefonuna yazıyorsa nerden bulmuş numarayı? Kız yüz veriyor mu vermiyor mu? eğer kızın 1 gram bile suçu yoksa o çocuğu Allah ne verdiyse yumruktan öldürebilirim isterse 10 metre boyu olsun kralı gelse tanımam. Ancak kızda sıkıntı varsa kardeşim hiç bulaşma kavgaya gerek yok yapman gereken ilk iş bir silah bulup "kardeş bak gel 3 kişi insanca konuşalım" diye bir parkta buluşma ayarlamak olsun. Sonrası 2 kurşunluk zaten. Baktın bünye kaldırmıyor 3. kurşunuda kendine sıkarsın. Ben şahsen bu yöntemi uygulardım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• valla bir sunu soyliyim eger kasiklarina bir yerlerine biz kizlar gibi vurursan merak etme senle ayni boya bile gelir abicim sjsjs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Uzun adamı daha kolay döversin. Kısa adam daha çeviktir. Neden dövüş sanatları uzakdoğuda gelişti sanıyorsun

0|0
    0|0
  • İlk yumruğu sen at ve hedifin çene ucu olsun çeneye sağlam bir tane vurursan büyük ihtimalle yerde tekme atarkende dizin arka kısmı olsun hedefin ama korkarsan baştan kaybedersin

0|0
    0|0
  • burnun altindan vur uppercut yap veya bogazina vur bok cuvali gibi dusecekdir iyi vurursan

0|0
    0|0
  • Bikere her aslağa tereddüt etme ilk yumruğuda sen at ilk küfrüde sen et ki gözünü korkutabilesin bikere daha sonra tek başına gözden uzak bir yerde kavga etmeni tavsiye ederim. Dediğin gibi rezil olmak var 👍🏼

0|0
    0|0
  • Pipisine vur kardes

0|0
    0|0
  • Sen önce kuyruk sallayanına bir tasma tak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...