Yıldönümü, doğumgünü gibi özel günleri unutanlardan mısınız?

sizinde özel günlerinizi unuttunuz oldumu ? mesela; evlilik yıldönümü doğum günü nişanyıl dönümü ya da sevgili oldunuz yılı doldurmanız gibi özel günler anlar? siz unuttunuzda ya da sevdiğiniz kişi unuttugunda neler hissettiniz ?

Güncellemeler:
ilk dönemde özel anlar unutulmaz ama sonra aradan yıllar gecer yada aylar sonra ne özel gün nede bas basa sohbet acaba neden hep böyle olur hep merak etmişimdir?
bu yıl dönümleri için ^^ajandayla^gezilmeli diye yorum aldım ama sunu söylim aynı sekil düşünenler için seven insanın asıl ajandası elindeki defteri değil kalbi birini ssevdikten sonra ajandada olur sevgi yuvasıda...

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Tarihlerle çok aram olmasa da tarihleri hatırlarım. Üstünden yıllar geçse de hatırlarım, öyle garip bir huyum var :) ama en sevdiği çiçeği yemeği unutabilirim :D

0|0
    0|0
  • hic bir ozel gunu unutmam unutmuyayim diye koluma dövmesini yaptiririm gerekirse ki yaptirdim.

0|0
    0|0
  • seven unutmaz unutturur benım taktıgımle :D

0|0
    0|0
  • "evlilik yıldönümü doğum günü nişanyıl dönümü yada sevgili oldunuz yılı"

Ajandayla gezmek lazım haklısın...

0|0
    0|0
  • Ben genelde öyle günleri çok önemsemem ama artık önemsiyorum. Çoğu zaman unutmasam bile kutlamak istemem.

0|0
    0|0
    • neden?partnerini seven her insan ona o güzelliği o duyguyu yasatmalı öncelikle kadınlar sevdi erkekten özel günlerin hatırlamasını ister ve mutlu olur

• Evet özellikle kadınlar istiyor ama ben sevmiyorum.

• sevdin kadını gecekten seviyosan ve mutlu olmasını istiyosan yapmalısın ama sen bilir

• Ben kendi dogum gunumu bile hatirlamiyorum ne kalmis diger ozel gunlere.

0|0
    0|0
  • online ajanda denen sey var :D

0|0
    0|0
  • Birileri kutlamasa ben kendi doğum günümü bile hatırlamam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sadece çocuklarımın , gerçek dostlarimın doğum gününü unutmam ,diğerleri pek önemli değil ...Aklımda dahi tutamam

0|0
    0|0
  • yildonumlerini aklimda kesinlikle tutamiyorum, ne zaman gorustuk, ne zaman ciktik, ne oldu ne bitti tarihler yok bende. ben hatirlamadigim icin erkek arkadasiminda unutm riski olmuyor cunku o ay icerisinde ne zaman kutlasa inaniyorum :)

0|0
    0|0
  • özel günler unutulmamalı hiçbir şekilde diye düşünüyorum ben.

0|0
    0|0
  • bence önem veren unutmaz.unutuluyorsa öncelikleri kontrol etmek gerek

0|0
    0|0
  • Asla unutmam. Karsımda kı tarafından unutulmasını da istemem.

0|0
    0|0
  • unutmam

0|0
    0|0
  • Benimki benim ilk dogum gunumu unuttu ve delirmistim. Daha telafide etmedi hiyar. Ama oyle ozel gunleri onemsemedigi belli. Bende artik takmiyorum. O gorur gununu ;)

0|0
    0|0
    • benimkide yaa hatta 2 kere doğum günümü unuttu ve sözlendikten sonra saksı düstü kafasına galma bırak doğum günün yılbası falan iyi hatırlıyo massallah.. :D

• haha olur oyle canim ama ogrecektin sen beni 2 ay once, delirmistim, nasil unutur diye. telfi edecem dedi etmediii. seninki ettimi? unuttugu zaman

• unuttuğum hiç olmadı umarım olmazda

0|1
    0|0
  • tarihleri asla unutmam

0|0
    0|0
  • unutmuşluğum var. arada odunluk katsayımda çok artış olabiliyor...

0|0
    0|0
  • unutsunlar be nolcak

0|0
    0|0
  • doğum gününden başka özel gün sevmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...