Puccanın kitapları hakkında neler düşünüyorsunuz

Puccanın kitapları hakkında neler düşünüyorsunuz beğendiniz mı ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Sadece ilk kitabı okudum cok hoşuma gitti kafamı dağıttı güldürdü tek olumlu tarafi bu oldu diyebilirim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sırf ergenlere ithafen yazmış. Bi film vardır, işte film olduğu için senaryo öyle uyarlanır ya. Pucca da öyle yapmış. Bi yerini okumustum, sevgilisine küfrediyo felan. Birden bir çok duyguyu yaşıyor, çok saçma acayip bir kitap yapmis. Sırf kitap olsun diye ABARTMIŞ. Yardırmış da yardırmış..

0|1
    0|0
  • O kim ki kitaplarını alıp okuyalım Allah aşkına boş sıradan saçma sapan insanlara kaldı ortalık internetin en kötü yanlarından birisi .

0|1
    0|0
    • okumaya bilirsin saygı duyarım onun kitaplarını ama hiç bir insanı aşalıyamazın :)

• Gerçek şairlere yazarlara saygı duyarım .

• Gerçek şairleri şimdi ne alakada karıştırıyosun burda olan konu insanı aşalaman neyse bende senin yorumuna saygı duyuyorum :)

• okudum ilginç..sürükleyici...

0|0
    0|0
  • Eh işte idare eder..

0|0
    0|0
  • hiç okumadım.ha bunu niye yazdım okumadıysam.maksat xper gelsin o kadar açgözlüyüm ben.

0|0
    0|0
  • Okumuyorum ergenler için yazılmış sıradan.

0|2
    0|0
    • okumadan bilemezsin ama siz bilirsiniz :D

• Ergen olsaydım ben de okurdum ne yalan söyleyim sadece bana hitap etmiyor ondan okumuyorum genç bir erkeğin puccanın kitabını okuması normal değil. 18 yaşlarda olsaydım belki ;)

• :D:D doğrudur

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...