Sizce Fenerbahçe Şike yaptı mı yoksa olay bir siyasi proje midir?

Sizce Fenerbahçe Şike yaptı mı yoksa olay bir siyasi proje midir? fikriniz nedir yorumlarınızı bekliyorum...

• GS taraftarıyım FB Şike yapmıştır
    33% (3)33% (4)33% (7)Oy Ver
  • GS taraftarıyım FB Şike yapmamıştır olay bir siyasi projedir
    11% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • BJK taraftarıyım FB Şike yapmıştır
    11% (1)17% (2)14% (3)Oy Ver
  • BJK taraftarıyım FB Şike yapmamıştır olay bir siyasi projedir
    11% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • TS taraftarıyım FB Şike yapmıştır
    0% (0)17% (2)10% (2)Oy Ver
  • TS taraftarıyım FB Şike yapmamıştır olay bir siyasi projedir
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • FB Şike yapmamıştır olay bir siyasi projedir
    34% (3)33% (4)33% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
olaya genel olarak taraftarlık duygusuyla yaklaşıldığı için herkes kendi safhında durmayı tercih ediyor çok az da olsa objektif bakan küçük bir kitle var, sevirdiri bu durum da :D

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• FB taraftarıyım Fenerbahçe'de dahil olmak üzere büyük takımların hepsi şikeye karışmıştır.

0|0
    0|0
    • bu son şike iddiaları olmuştu ya onu kastettim operasyon falan yapıldı mahkeme falan onla ilgil görüşü merak ettim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sikenin kralini yaptilar hemde digerlerini yapti mi bilemem ama fenerin ki cok ayyuka cikti

0|0
    0|0
    • siyasi bir proje gibi geliyor bana bir dönem iç içe olan bir cemaat ile siyasi bir grubun ortak çalışması sosyal mühendislik çalışması gibime geliyor, bjk ye de yapmaya çalıştılar çarşı adı altında, gs yede yaptılar başkanlarını değiştirerek adnan polatı vs.. bence öyle ama bu savunduun görüşte bir kısım kişinin paylaştığıda görüştür sonuçta bir şey diyemem-.-

• Komplo teorisi aramaya gerke yok olay basit kardeesim aziz bey teknige takildi olayda o yoktu ama suc olusturdugu icin yaptigi eylem uzerine yurudurler. İddaaname nette dolasiyor ses kayitlarida dahil hersey var bizzat merak edip okudum. Ates olmayan yerden duman tutmez

• anladım

• Şikenin kralını yapmıştır

0|0
    0|0
    • taraftarlıktan çıkıp mı bunu söylüyorsun peki objektif fikrin bu mu yani

Yükleniyor...