En iyi Savunma-Saldırı sanatları?

merhaba arkadaşlar boyum 180 86 kiloyum daha önce ciddi anlamda bir sporla ilgilenmedim ama başlamayı düşünüyorum ne önerirsiniz maltepe kartal arasında bildiğiniz iyi bir salon var mı birde 5 6 kg fazlam var biraz zayıflayıp öyle mi başlasam yoksa bir dövüş sanatına başlarsam zayıflarmıyım?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• hacı 6 senelik dövüşçüyüm boks la başlamıştım ciddi düşünüyosan boksa başla hem güzel bir kilo verirsin ring yorucu bir iştir hemde iyi yumruk atarsan diğer dövüş sanatlarınıda kolaylıkla yaparsın avantajın olur sokakdada dayak yemezsin

0|1
    0|0
    • hacı boks + güreş nasıl kombinasyon olur

• @kavga61 ben ankarada oturuyorum mücahit diye bir arkadaş muay thai avrupa 3. sü türkiye sampiyonu ama para almıyo cunku devlet desteklemiyo ödenek vermiyo federasyona

• soran kardesim kendinden iyilerle yapman daha iyi olur ne kadar çok sert çalısırsan o kadar iyi olursun avantajı şu boks yapan biri diğer dövüş sanatlarını rahatlıkla öğrenebilir cunku her dövüş sanatında temel yumrukdur yumruğu iyi yaparsan temeli atlamıs olursun yani universitede hazırlığı atlamak gibi bişey bu

Kızlar Ne Diyor 1

• kick boks
    karete
    taekvando

0|0
    0|0
    • türkiyede en iyi öğretilen? boks ve güreş nasıl olur ikisi beraber?

• @kavga61 en iyi öğretilen boks sanırım
      güreş de ata sporu olabilir ama boks yaparsan daha iyi olur sanırsam

Erkekler Ne Diyor 1

• 181 boyunda 97 kilodayim boks yapıyorum sende yapmalısın kilon gayet yerinde

0|1
    0|0
    • boksu ilk tercih olarak düşünmedim ayak kullanılmadığı için ama boksun zorlukları nelerdir ayak kullanılmadığı için sokakta kavgada vs dezavantajın oldumu

• Kick boks hocası bile demişti ki iyi bir boksör iyi bir kick boksucuyu döver boks dövüş sporlarnin hasıdır evet sokakta çok işime yaradı direk bitirici darbeyi vuruyorsun

Yükleniyor...