Sporla ilgilenenler biraz bakarmisiniz?

Gecmisten beri sporla ilgilendigim zamanlar var gerek fitness gerek yuzme gerek futbol fakat bir sakatlik yasayip ameliyat gecirdim o donemde tedaviden kaynakli asiri moral bozuklugu hareketsizlik falan derken kilo aldim ve vucudum rahatsiz oldugum bir hale geldi iyilesince 30 kilo verdim sporla vermeye calistim ama hala tam hareket edemiyordum ve karin bolgemde falan hafif sarkmalar oldu simdi tekrar spora dondum spor hakkinda bilgim olmasina ragmen vucudumu eski hale getirebilecegime inanmiyorum sizce dogru beslenme ve sporla bunu yapabilirmiyim en azindan fark etmem ne kadar zaman alir eski duz karnimi fit vucudumu istiyorum?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dengeli beslen 2 aya olur.

0|0
    0|0
    • Psikolojik olarak cok coktum inanmiyorum artik ya hayatimin merkezinde olan spordan kisitlanmayi birak yurumekten bile kisitlanmistim cok kotu bir his

En İyi Kız Görüşü

• Sporla tabi verebilirsin ki zaten bunu sende cok iyi biliyorsun. karın bölgen icin pilates yapsan daha cabuk sonuc alırsın

0|0
    0|0
    • Biliyorum ama iste inancim kirik

Erkekler Ne Diyor 4

• zaten kas hafızası diye bişey var eğer önceden kasların varsa en fazla 2-3 aya geri gelir merak etme biraz düzenli beslenme biraz sıkılaşmak için kardio birazda çalışırsan tamamdır geçmiş olsun bu arada

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim umarim olur dedigin benim inancim kirik halde

• çalışırsan olur yani olmaz diye bişey yok boşuna umutsuzluğa kapılma

• cok uzun

0|0
    0|0
  • Tabi kide yapabilirsin. Ama aniden verilen kilolar sarkma yapar. Sen işi zamana bırak. Düzenli temiz beslenmeye devam et. Sıkılaştırma hareketleriyle eminim dönersin eski formuna ;)

0|0
    0|0
  • Çalışmaya devam etmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...