Kalça sporları ne kadar süre etki eder?

1.71 53 kiloyum ve ailem arkadaşlarım cok zayıfsın kilo al biraz kalcan bile yok diyo ama ben güzel buluyorum normal bir insanın kilosu kalça yapmak için kilolu olmak gerekir mi 3 -5 kilo mesela

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• 4 5 ayda güzel bir vücut çıkartırsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 57 kilo olsanız ama spor yapmalısınız bol protein sağlıklı yiyeceklerle squatla ağırlıklı olacak onunla iyi bir görünüm elde edebilirsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• aydan aya biraz braz degisiklikler gorebilirsin

0|0
    0|0
  • Kiloyu dengeli almalısın ve onun yanı sıra squat ve benzeri hareketlerle güçlendireceksin dengeli beslenme ve iyi bir programla belli bir sürede istediğin kalça yapısına sahip olabilirsin.

0|0
    0|0
  • evet kalça için biraz kilo lazım lakin kalçaya kilo almak gerek ayıca nolur kilo al spor yaparak al biçimli alırsn çok tatlı olur

0|0
    0|0
  • Hayir gerekmez sen kalcana hipertrofi uygulayacak egzersizler yaparsan buyuyecektir

0|0
    0|0
  • Gayet iyisin bence kilo falan alma

0|0
    0|0
  • etki etmez sana

0|0
    0|0
  • Genetik tatlim. Tabikide çalismaninda etkisi var.

0|0
    0|0
    • genetikcce bizim sülale kilo alınca kalcadan alıyor direk ama bacaklar kalınlasır diye istemiyorum bir kac spor yapıyorum etki süresini merak etmiştim

• Zaten kalça kocaman bacak ip ince olmaz ki. Baldır (quadriceps) de yapacagin hareketler dogrultusunda gelisicek ve kalinlasicak ama sıkı ve estetik bir kalınlasma olucak ;)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...