Hedeflerinizin,hayallerinizin peşinden her ne olursa olsun azimle kararlılıkla koşar mısınız?

Hedeflerinizin,hayallerinizin peşinden her ne olursa olsun azimle kararlılıkla koşar mısınız? Yoksa bir süre sonra pes mi edersiniz? Aylar geçse de yıllar geçse de aslaa bu hayalimden vazgeçmem mi dersiniz? Bu bir aşk da olabilir iş de olabilir...

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• aynen, eşimle evlenmeden önce 3,5 yıl ayrı kaldık, farklı ülkelerde... sevdim onu başkasına bakmadım, bekledim. Allah'ıma çok şükür hedefime ulaştım.

İş hayatında iniş çıkışım çok oldu. Bilgisayar mühendisi olmak istedim oldum, bir ara pişman oldum. fizyoterapist olmak istedim, çabaladım çırpındım ama 3. sınıfta bıraktım. Döndüm kendi mesleğime... hedeflerimi gerçekleştirmek için peşinden koşuyorum hala... başaracağım (:

1|1
    1|0
    • umarım her zaman emeklerinizin karşılığını alırsınız..Gerçekten tebrik ediyorum sizi yürekten sevmeyi bilenlerden olduğunuz için..Umarım bir daha hiç ayrılmassınız devdiğinizden ;)

• gerçekten sizin adınıza çok sevindim...:)

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 15

• hedef belirlemek sabır ister.. öyle kariyer hedefleri bana göre cokkkk uzakk .. farklı dünyalardanız : ) ama bir sevdigim var 2.5 yıldır allah izin verirse onunla evlenmek istiyorum vakti gelince tek peşinden koştugum hayal sevdigim kızla evlenmek.

1|0
    0|0
    • allahım daim etsin mutluluğunuzu,umarım kavuşursunuz hayırlısıylaa..

• Gitmek gerekir bazen ne kadar istemesende, bazende gidemezsin sonunu bilsende...

1|0
    0|0
  • evet koşarım

1|0
    0|0
  • Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

1|0
    0|0
  • koşuu(hehı)uuu(hehıı)yoooom hala dur az kaldı yakalayacam alayını :)) meşgul etme benı soru sorarak :D

0|0
    0|0
  • Kız zenginse dört nala koşarım peşinden. Oyle aşık olurum

0|0
    1|0
    • para=aşk mı yani? !

• ama seninki araç oluyor sanki biraz..kızın sevgisine karşı kullanılan bir araçç...

• İşin peşinden koşarım aşk yanımda yürüsün de eş olsun.Onun peşinde mi dönecez sürekli en nihayetinde pijamaları çekip oturmayacak mıyız evde topuklularla smokinlerle mi dolaşcaz.

0|0
    0|0
  • kosalım dedik ayaklarımı kırdılar sürünelim dedik elimizi kolumuzu yuvalanalım dedik belimizi e kusura bakma da bizi ebemizle tanıstırdılar..azimle sıçırttılar :D

0|0
    0|0
  • hayır koşmam. çünkü yoruldum ben yaşlıyım anlıyor musun yaşlıyım...

0|0
    0|0
  • iş inada binerse koşarım

0|0
    0|0
  • maalesef hayır :(

0|0
    0|0
  • pes etmem desemde inanma

insanında bir sınırı var

0|0
    0|0
  • bu sene konsantrasyonum zayıfladı yazdan beri ondan önce varsa yoksa dediklerindi

0|0
    0|0
  • Ben bir şeyi kafaya koyduysam yaparım, evet. Sonuna kadar arkasında dururum ve her türlü çabalarım onun için. Elde edene kadar

1|0
    0|0
  • valla koşa koşa yoruldum saçlar kırçıllanmaya başladı ve eskisi gibi efor sarfedemiyorum sanırım yaşlanıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Her zaman hedeflerimin peşinden kostüm ve daimada koşacağım :)

1|0
    0|0
  • genelde peşinden koşarım...kolay vazgeçmem istediğim şeylerden

1|0
    0|0
  • koşuyorsun koşuyorsun,düşüp yaralanıyorsun,vazgeçmiyosun hevesin kaçmadıysa yaralı yaralı devam :D

3|0
    0|0
    • :)) küçükken de çok yara aldık büyüdük sonunda..vee yeni yaralarla büyümeye devam ediyoruz ama tek fark bu yaralar olgunlaştırıyor,bir çok şeyi öğretiyor..yine de yılmak yok ;)

• aylar geçse de, yıllar geçse de, bu ömür böyle bitse de, ben uğruna savaştığım şeyden elde edene ya da ölene kadar vazgeçmem :)

1|0
    0|0
    • bu arada benim cevabım işle ilgiliydi. icap ederse işim için aşkımdan vazgeçerim ama aşkım için işimden vazgeçmem. teşekkürler, sevgiler, saygılar. :D

• ne kadar aşık olduğum önemli değil. beynim kalbimden üstün basıyorsa, ki benim hayattaki en büyük tutkum, birinci önceliğim işim, mantığımı dinlerim her zaman kalbimi susturup :)

• öyle olması lazım tabiki de ;) amaa iştee bazen öyle bir an oluyor ki aslaa olmaz dediğin şeyler sanki yakana yapışmış gibi aslaa düşmüyorr bırakamıyosunn

• bir iki adım atar, bir sigara yakar, ufka bakarım, daha çok var amk, der, oturur sigaramı içerim.

2|0
    0|0
  • zaten hedefler peşinden koştuğun sürece hedeftir

1|0
    0|0
  • Ay dedigin nedir ki istiyorsam, hala beni heyecanlaniran bir hareketse vazgecmem omrum boyunca.

1|0
    0|0
  • hedeflerimin peşinden koşarım ama iş hayale gelince biraz değişiyor yani öyle olmaz yapamam çok sama şeyler :D

0|0
    0|0
  • koşsaydım buralarda olmazdım

0|1
    0|0
  • Pes etmem.

0|0
    0|0
    • etme vallaaa :) eğer gerçekten inanmışsan bir şeyee aslaa pes etmee..

Yükleniyor...