Kol ölçüleri sizce kaç olur?

Arkadaşlar spora başlıcam takviye olarak protein tozu kullanacam. İki kolumun ölçüleri 29. 5 ay boyunca spora gidersem sizce kaç olur?

0|1
1|7

En İyi Kız Görüşü

• ahaha ben kızım kolum 25-26 cm sen düşün

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni basladigina gore ilk 1.5 ay hareketleri ogrenme ve agirliklara alisma zamani geriye kalan 3.5 ayla beraber kolun en fazla 33 34 olabilir tabi saglam calisirsan. Tavsiyem protein tozuna umit edip beslenmeyi birakma beslenmen cok iyi olmali.. kolun 29.5 olduguna gore zayif birisin saglam beslenme ve saglam calismalisin.3 ay once benim kol 33 33 du simdi 39 ama benim altyapim vardi zaten.. bence en fazla 33 35 felan olabilir bellide olmaz bu sana calisma duzenine ve beslenmene bagli. kolay gelsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Saçma bir soru direkt proteine başlamak sıkıntılı ve maliyetli olur 5 ay yetersiz bir süre onu ömür boyu yap

0|1
    0|0
  • Zayıfsan karbonhidrat kullan sonra proteine geç. 5 ayda 34-35 olma şansı var

0|1
    0|0
  • 33 cm falan ama sıkı çalışman lazım fakat şöylede bir şey var kolu kalın olan biri az çalışır ama kolu büyüktür benim kolum niye böyle değil diye sakın motivasyonunu düşürme her şey sağlam bir antereman ve besin öğesinden geçer

0|1
    0|0
  • o biraz genetik bir olay kesin bişey söylenemez ama güzel çalışırsan 35 civarı olur

0|1
    0|0
  • diyetin uyman antremanin nekadar iyise okadar alabilirsin ancak en fazla 6-7 cm alabilrsin kas olarak 5- ayda

0|0
    0|0
  • iyi beslenirsen 33-35 arası olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...