SPOR YAPAN ARKADAŞ VAR MI VARSA BAKABİLİR Mi?

2-3 yıl önce 30 Kilo verdim aralıklarla 1 ay spor yaptım bıraktım bu aralar kendi içimde hayatı sorgulayın bjr nevi kafamda felsefe yaptım değişiklik yapmanın zamanın geldiğini farkındayım sorum şu spora başlamak istiyorum ama hiç bir gücüm ve enerjim yok gibi yapamiycam ğin bu normal mi

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Spor yapıyorum ve bedenin için yapmalısın zihin sporu da yap ayrıca kendini geliştirerek

0|0
    0|0
    • Birde seyi dusunuyorum baya hiç arkadaşım yok gittiğim spor salonunda grup olarak çalışmalar var belli bir saatte gidiyorsun arkadaşım olması için büyük bir fırsat benim için ben üniversiteye gidiyorum sinir stresten bu aralar baya Kilo aldım 3 gün okulum var sabah 6 da kalkiyorum eve 7.5 larda gidiyorum hani objektif olursak spor ve okulu birlikte götürmek imkansız değil değilmi dimi sporu hem kendim için hemde sevdiğim bir için yapıyorum

• Grup çalışmaları aksam oluyor ama katılmak şart değildir, tek basınada calisabilirsin muhakkak

• O zamanlar da gidin o zaman

En İyi Erkek Görüşü

• Normal değil. Sporu bırakmaman gerekir vücut spora daima açtır vücut hantallaşmış demektir git alışırsın zamanla

0|0
    0|0
    • Hemde ne hantallasmak okula gidiyorum gelirken arabada otur giderken otur oturmakta geçiyor

• Aklımda bir soru var üniversite öğrencisiyim cumartesi pazar tatil
      Pazartesi salı (uzaktan eğitim var okula gitmiyorum)
      Çarşamba perşembe cuma ( sabah 6.5ta yola çıkıyorum aksam 7.5'ta evde oluyorum)
      Bu Tempo ile spor ve okulu bir götürebilir miyim sorusu var aklımda

• Yani götürebilirsin tabi çalışma sıklığına göre değişir yani ilk başlarda 2 git bir yat şeklinde falan yapılabilir kendine program ayarla uymaya çalış

Kızlar Ne Diyor 1

• Yarm saatle hafif tempoyla sevdgn bir sporla başla 2 haftaya bir artir istersen ozelden mesaj at yardmci olaym?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...