Liseyi ciddiye almış mıydınız? ciddi cevap veren herkese +1

lise hayatını ciddiye almış mıydınız dersleri düşünmeyin ortamı arkadaşlıkları düşünün ve 2. bir soru olarak lise ile ilgili söyleyebileceğiniz en aşağılayıcı söz nedir? (pek aşağılayıcı değil ama şunun gibi mesela lise hayallerimin yeri değil)

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Lise benim için ergenlik ve gençlik arasında ciddi anlamda kaybedilmiş bir zaman dı malesef ciddiye almadım o kadar kafam çalışmıyordu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• güzel ama geçici bir dönem ne aşkları kalıyor geriye ne dostlukları hayat sıkıntıları binince insanların omuzlarına. Canım ciğerim dediklerin yabancı oluyor

1|0
    0|0
    • evet aynen böyle düşünüyorum ama liseyle ilgili söyleyebileceğiniz en kötü ley nedir sizi değil ama liseyi kötüleyecek aynı zamanda sizi umursamaz gösterecek bir söz var mı sizden iyi bir cevap geleceğini düşünüyorum :)

• iyi gaz vermişsin ama malesef ben kötüleyemem liseyi çok eğlenmiştim o dönemler okula gitmediğimde canıım sıkılıyordu :)

• liseden hiç bir anım ve hiç bir arkadaşım yok..bu kadar ciddiydi benim için

1|0
    0|0
    • aşağılayıcı söz yok mu?

• :DD müdürü değil liseyi :) yani soruda verdiğim örnekteki gibi atıyorum birisi der sana lise böyle ya bir kere liseli oluyor insan dedi diyelim (sen de sevmiyorsun liseyi ve karşındakini küçük düşürmek istiyorsun ne söylersin ona?)

• lisenin aq..

• lise mezuniyetime gitmedim, 3 senelik lise hayatım boyunca hergün nefret ettim. lise arkadaşlarımın hiç biriyle daha sonra hiç görüşmediğim gibi, face de istek gönderenleri de asla kabul etmedim

1|0
    0|0
  • lisede 300 500 durumları yok..liseye okumak için gelirsin...bunu unutma

sen burada bu tür işlerle ugraşırken yaşıtların ygs ye hazırlanıyordur.

1|0
    0|0
    • ben lisede değilim yalnız biteli oluyor baya :)

• sınıf birincisiydim lisede cevabımı artık sen düşün

1|0
    0|0
  • lise ciddiye alınmazmı ya lise arkadaşlarınla vakit geçirceksin fotolar çektirceksin vs. ben dersleri daha çok önemsiyorum .

1|0
    0|0
    • sen hala lisedesin sanırım bir iki sene sonra göreceğim ben seni şuan eğlenceli ama iki sene sonra o insanların bir tanesiyle bile görüşmeyeceksin belkide

• bazılarıyla görüşmeme gibi durumum olur tabi hayır diyemem ama görüşceklerim daha fazladır .

• lise bir bitsin araya yaz tatili girsin o zaman bu dediğin aklına gelir umarım ne demek istediğimi anlarsın şuan sana kalsa hepsiyle görüşeceksin kesin yakın olduklarının (iki yıl demişim abartmışım zaten :) yaz tatili yeter farkı anlaman için)

• mezun olalı 12 sene oldu keşke ciddiye alsaydım şu an bambaşka bir konumda olurdum :(((

1|0
    0|0
  • almadım ama özlüyorum

1|0
    0|0
  • hayır ben ciddiye almadım ama hep düz geçtim ne çalışkandın ne tembel

1|0
    0|0
    • liseyle ilgili kötü bir sözde olsa iyiydi

• kötü söz etmedim hiç çünkü okulda hep eğleniyorduk arkadaşlarla sadece derslerim çok iyi değildi ama yinede geçiyordum

• lise benim için tamamen gerginlik ve stres demek 9 ve 10. sınıfta pek anlamasan da 11 ve 12 de işler ciddileşince sadece stres yaşıyorsun tabii ki arkadaşlıklar güzel, tecrübeler güzel ve eğer şanslıysanız aşklar güzel :) ama diğerleri tamamen sıkıntı :))) ve dediğin gibi lise hayallerinin yeri değil lise sınava çalışma ve test çözme yeri :)))

0|0
    0|0
  • Liseye giderken her sabah küfür ediyordum.İçine kapanık ve utangaç yaptılar beni o* çocukları.Sırf bu utangaçlık yüzünden sevgilim olmadı.Amına koyim lisenin.

1|0
    0|0
  • almadığımı hatırlıyorum, o aralar aklım fikrim bilim teknoloji dergilerinde idi,

yaşayamadım lisemiiiiiiiii :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence ciddiye almak gerekirmiş

eski arkadaşlar zaman geçtikçe degerlenıyor

senı en iyi bılenler

nerede yaşarsan yaşa... kımlerle olursan ol eski bir arkdaşınla konustugunda

farklı bir yakınlık ve içtenlıkle merakla... nasılsın dedııgınde... anlıyosun degerını

1|0
    0|0
  • lise hayatı diye birşey yok lisede hayat yok çalış kurtar kendini üniversitede hayat var liseyi sevmedim sevmiyorum sevmeyeceğim aklı olan da lisede hayat yaşamaya çalışmaz

1|0
    0|0
  • hayatımın her dönemini ciddiye alıyorumm liseyide tabiki...

1|0
    0|0
  • Aşağılayıcı söz: 'Bu ne amk ilkokulun aynısı?!'

Şuanlık çok ciddiye almıyorum ama 12de alırım heralde :D

0|0
    0|0
    • yaş küçük anlaşılan ama söz yazan tek sensin diyebilirim bunu gibi bir şey olacak işte ama millet anlamadı heralde yazmadı o yüzden :) başka aşağılayıcı söz var mı :)

• kaçıncı sınıfsın şuan

• 10.sinifim. 9 olunca cok eziliyorsun neden ezdiklerini anlamis degilim ilkokuldan tam olarak cikmadigimiz icin olabilir :D Ama lisenin ortami guzeldir sosyal aktiviteler daha fazladir

Yükleniyor...