En yakın kız arkadaşımın doğum günü yardım :(

300 ila 500 arasında bir hediye almak istiyorum benim için çok değerli fakat elbise falan da olmasın istiyorum aklımda saat vardı ama onuda sevgilisi alcakmış eeeeee ne alcam ben :( 2 günüm var bu arada anlamlı değerli ne olabilirki ?

Güncellemeler:
hepinize teşekkür ederimsevgilisi son dk yüzük almaya karar verince ben saatle bitirdim işi :D

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hediye çeki al..Kendi seçimini yapsın

1|0
    0|0
    • ona çok karşı olduğunu biliyorum :(

• teşekkürler yardımın için

• Rica ederim..

Erkekler Ne Diyor 15

• yaratıcı olucaksın arkadaşının ilgi duyduğu hobi müzik bilmem ne düşün onları bir mesela müzik seven , eski şarkıları seven birine bir plak aldığını düşünsene ne kadar mutlu olur

1|0
    0|0
  • bir gün mezdekeler

ertesi gün 300-500 , 300-500 ler

hayırlı işler

1|0
    0|0
  • Aklımda var da 295 Tl imiş. Ayıp olur ucuza kaçma

0|0
    0|1
  • Farfüm,topuklu ayakkabı,kolye,bileklik,küpe bunlar rahatça gider...

0|0
    0|0
  • Altın takı seti bileklik kolye küpe vb. ne dersin ?

0|0
    0|0
  • haftaya pazar da benim doğum günüm bana ne alıcan ben de armani den saat istiyorum

0|0
    0|0
  • oha bu devirde 300-500 tllik hediye alan ya çok zengindir ya da gerçek dostluk yaşıyordur ya da enayidir :D

0|0
    0|0
  • Böyle arkadaşa can kurban :D

0|0
    0|0
  • ikinizin baş harfleri yazılı olan büyük bir kalp şeklinde yatık al ama büyük bence en güzel hediye..

0|0
    0|0
    • geçen sene kocaman bir ayıcık aldım garibimin başına neler geldi sinirlendikçe dövüyo onu o an bidaha peluş yok diye söz verdim :( yatağı küçük napçak koca yastığı :(

• onunla yatacak diye birşey yok odasında durur anlamlı olarak..o zaman dostluk tablosu alabilirsin isimlerinizi de yazdırırsın..

• bana kızarsa ismime vurur piskopat :d

• gidin bir klübe 300-500 300-500 kopun daha iyi tam senlik bak

0|0
    0|0
  • cep telefonu falan al bari sende :)

0|0
    0|0
  • parayı zarfa koy ver..

0|0
    0|1

• tablet al.. hem o fiyata hediye alıyorsan benimlede arkadaş ol

0|0
    0|1
  • Vibrator al sevgilisi yoksa.Otomatik olanlardan uzaktan kumandalı

0|1
    2|1
  • çok para değmez

0|0
    0|0
    • saçmalama değer o da bana karşı böyle parası önemsiz benim için ama bu ay ayırabileceğim miktar bu benim...

Kızlar Ne Diyor 5

• 1|0
    0|0
  • al el yapımı bir sandık üstüne arkadaşının ismini yazdır içinede gül yaprakları arasında güzel bir saat armağan et

1|0
    0|0
  • Korkmaz'ın ürünlerini satan mağazalarda bir çok seçenek mevcut hem ilerde çeyizi olmuş olur ve bu saede kullanırkende seni giç unutmaz!

1|0
    0|0
    • hımm çeyiz diyosun olabiler buda :)

• Güzel olur, bu arada elektronik birşeyde alma bence, cep telefonu bilgisayar gibi şeyleri 2 sene sonra modeli eskidi diye çöpe atıyorlar!

• orasıda var dime teknoloji işte :( off çok iyi seçim yapmam lazımm

• neden pahalı almak istiyorsunuzki?bence şöyle müzik kutuları oluyor içinde çok güzel şarkılar çalıyor onun gibi bişey alın ya da evinze süs bişey alın..yada mp3 alın..

googleye doğum günü hesaplama yazın oradan hediye alabilirsiniz kargo ile geliyor link koyamadımda

0|0
    0|0
    • pahalılık değilkonu en son doğum günümde romandan elbise almıştı bana ki fiyatı eminim uçuktur ve paranın lafı geçmez bizde bu yüzden kaliteli bişi olsun istiyorum :(

• ıpod alabilirsin hoşuna gider :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...