Acaba Alışır ve aralarına girebiliemiyim?

Selam uzun süre sonra tekrar geldim neyse...

2.5 senedir Masa tenisi oynuyordum bir süre bıraktım sonra ise bir spor salonuna yazıldım masa tenisine başladım...

Ordakiler bilmem kaç senedir ordalar ve bir çok turnuva ya birlikte gitmişler birlikte yapılmış birsürü etkinlik şehir dışı gezileri vs. Turnuvalar da dahil bu şehir dışı na.

Fotoğraf ların a bakıp bakıp kiskaniyorimm sizce beni de aralarına alıp sıcak ve yakın davranırlar ve yaptıkları bazı etkinliklere dahil ederler mi onlar bana alışırmi çünkü bırakmaya niyetim yok ve 1 haftaya lisansım cikicak ☺ Sizce? 😔😔😔😔😔😔 Ne gibi sorunlar yaşarım ve ne önerirsiniz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sporda aidiyet duygusu çabuk gelişir ve iletişim konusunda da birazcık gayretli olursan kısa sürede kaynaşırsınız...

0|0
    0|0
    • Bir bir kaç kişiye kendimi sordum ve hepside bana sıcak kanlı ve ortamına insanına uyabildigimi söylediler fakat bu insanlar yani wpor salonundkailwr biraz kendini begenmilik var üzerlerinde benden daha iyi oynadıkları kesin bir çok madalya vs bende yok hiçbiri brn düşünüyorum ki ego lari fazla ama hepsi değildir bir kaçı korkuyorum ilk defa böyle olmazdı bende ciddi diyorum...

• Fark etmez, başarılı oldukları iiçin sen de onlarla rekabet içinde değil de arkadaş olduğunu hissettir. Bir yarış içine girmemeye özen göster şimdilik. Daha kolay anlaşabilirsin böylece...

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki
    Neden olmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• okumadim

0|0
    0|0
  • denemekte fayda var

0|0
    0|0
    • Ne deniycem😮 yani daha 1 hafta omce falan başladım ve daha 2 veya 3 kişiyle anca konuştum o da iyi değil yani Sadece maç veya antrenman falan yaptık konuşmak sayılmaz tam

• iyi güzel de hemen seni aralarına almazlar yani sadece spor salonu değil hiç bir ortamda son gelenler oyle pat diye alınmazlar önce seni bir tartacaklar senin amacını sorgulayacaklar vs :)

• tabiki ole ama korkuyorum yine de çünkü ben bir şeyi istek le yapmak istiyorsan yanımda birisi olsun isterim dost arkadaş vs yani😔

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...